Пpивiт iз штaтy Джopджia!

33671631.jpg
 

Сьогодні кожному відомо, що гарної кар'єри не зробиш без знання англійської мови. У часи комп’ютеризації, новітніх технологій можна легко знайти безліч методик навчання іноземної мови. Але люди, як і раніше, не знають, яку методику обрати. Як правильно вивчати іноземну мову?!

Вивчати іноземну мову краще й ефективніше за все в країні, де нею розмовляють. Це добре розуміє старший вчитель вищої категорії, Відмінник освіти України, вчитель англійської мови Краснопільської гімназії Надія Семенівна Якуба. Тому її учні є активними учасниками FLEX (програма обміну майбутніх лідерів), яка надає можливість старшокласникам рік навчатися у середній школі США і проживати у американській родині. Перша і найважливіша умова, яка дозволяє вийти у фінал – це відмінне володіння англійською мовою.

Саме це довела відмінниця навчання, призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, учениця 7(11) класу Краснопільської гімназії Альона Алексенко, ставши фіналістом програми обміну між Україною та США на поточний академічний рік, яка фінансується Державним департаментом США за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США у Києві.

Альона проживає і навчається у містечку Уоткінсвіл, штат Джорджіа.

Надсилаючи листи та повідомлення своїм друзям, вона не може приховати своєї радості і задоволення, що змогла стати однією з 280 старшокласників України, які отримали можливість стати соціально зрілими в зовсім новому мовному і культурному середовищі.

Повідомлення з теплими словами вдячності отримує і вчитель англійської мови Надія Семенівна Якуба. Надії Семенівні є чим пишатися, адже її учениця Альона Алексенко є десятою гімназисткою, яка стала фіналістом цієї програми починаючи з 2004 – 2005 року.

Лариса Хомічова
заступник директора гімназії з навчально – виховної роботи

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: