ПPИЄМНO БAЧИТИ OБЛИЧЧЯ КPACНOПIЛЬЧAН – CПPAВЖНIX ПAТPIOТIВ

50640642.jpg

Те, що волонтери Краснопільщини є частими гостями військових підрозділів – звична справа сьогодення, а ось щоб представники Збройних Сил України завітали в гості до громади – таке буває не часто. Але буває. Днями за дорученням командування відвідав Краснопілля заступник командира 46 батальйону “Донбас-Україна” СП ЗСУ, з позивним «АРТ».

Військова агресія, війна на сході України зробила більшість з нас патріотами, ще тісніше з’єднала з воїнами АТО, які жертвують життям, стримуючи поширення бойових дій, перегороджуючи шлях новим смертям, стражданням мирного населення. Серед тих хто був і зараз знаходиться на передовій, є і наші земляки. Зокрема, вони проходять службу у 46 батальйоні СП ЗСУ «Донбас – Україна», який перебував у багатьох гарячих точках сходу, куди регулярно надходить гуманітарна допомога зібрана волонтерами ГО «Краснопілля», сільськими громадами, трудовими колективами, окремими небайдужими громадянами.

«Мені приємно бачити обличчя краснопільчан – справжніх патріотів, які діляться з нашими воїнами останнім. Краснопільська громада одна з найпотужніших у плані допомоги і сприяння військовослужбовцям нашого підрозділу. Ми отримуємо від неї регулярно продукти харчування, на замовлення своїх воїнів-земляків вони придбають військову екіпіровку і спорядження. Тому передаю від них всім вам уклінну вдячність», – говорить АРТ під час зустрічі з волонтерами та керівниками трудових колективів району. Він також передав присутнім вітання і подяку за допомогу від наших земляків бійців 46 батальйону Дмитра Вітушкіна та Анатолія Горбенка.

Прощаючись із заступником комбата, краснопільчани побажали йому щасливої дороги, а всім воїнам повернення додому живими та здоровими. Заступник комбата поїде у розташування свого підрозділу не з порожніми руками. Його автомобіль завантажили продуктами харчування, зібраними жителями району.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: