«Пpиїxaли»: Пiвдeннa зaлiзниця чepeз cyд вимaгaє y пpoфcпiлки 100 тиcяч зa пpaвдy пpo «Xюндaї»

69411975.jpg 


Керівництво залізниці вимагає у своєї профспілки велику суму грошей.

Конфлікт між залізничниками почався після публікації матеріалу, де голова незалежної профспілки Олександр Абросімов заявив: на залізниці працюють корупційні схеми, не вистачає запчастин, а нові корейські поїзди не пристосовані для руху в Україні, пише “Комсомольская правда” в Украине”.

15706074.jpg 

Абросімов поставив під сумнів саму організацію швидкісного руху в країні.

“Стаття вийшла в кінці серпня. На той період інфраструктура у нас була не готова прийняти нові поїзди. Я говорив, що у нас немає огороджень біля залізничного полотна, через це під колесами Hyundai вже загинуло дуже багато людей”, – згадує Абросімов.

Він підкреслює: в той момент перебував у відпустці і виступав із заявою як простий залізничник, а не голова незалежної профспілки Харківської вагонної дільниці.

71960582.jpg 

Керівництву залізниці критика підлеглого не сподобалася. Відомство звернулося до суду і вимагає у профспілки майже 100 000 гривень. І майже виграло суд. Є рішення суду першої інстанції, однак, відповідачі сподіваються, що не все втрачено – суддя Ленінського райсуду відправив справу на повторний розгляд. Чергове засідання призначене на 4 лютого.

Джерело:
http://tsn.ua/groshi….96.html
23 січня, 19:19
Південна залізниця вимагає 100 тисяч за критику швидкісних “корейців”

Детальніше див. тут:
http://tyzhden.ua/News/70641
25 січня, 2013 10:24     
Південна залізниця відсудила у своїх працівників 97 тис. грн за критику поїздів Hyundai
Ленінський райсуд Харкова задовольнив позов Південної залізниці і зобов’язав профспілку Харківської вагонної дільниці № 1 виплатити 97 тис гривень за критику поїздів Hyundai. Про це пише газета «Сегодня».

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: