Пpo бiaтлoн i фyтзaл

Збірна України з біатлону вирушила на стартовий етап Кубка світу в Остерсунді не в найкращому настрої, а ветерани “Явора” здобувають перше очко в чемпіонаті м. Суми. Про це далі в огляді спортивних новин району.

Збірна України з біатлону вирушила на стартовий етап Кубка світу в Остерсунді, заявивши аж 14 спортсменів. Утім серед них не знайшлося місця володарці двох медалей Сочі – Віті Семеренко.

Єдина українська біатлоністка, що на Олімпіаді в Сочі завоювала дві медалі, має серйозні проблеми зі здоров’ям. Про це повідомив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

Весною Віта перенесла операцію, яку спортсменці повинні були робити ще до Олімпійських ігор. Тепер же можливе нове хірургічне втручання через проблеми із хребтом. Так зі зборів у Тюмені Віта Семеренко через біль була змушена летіти стоячи, а з літака партнерки по команді виводили олімпійську чемпіонку попід руки.

Ще однією прикрістю, яка зіпсувала настрій українським збірникам, став сюжет на каналі новин “24” “УКРАЇНСЬКІ СПОРТСМЕНИ ПЛАТЯТЬ РОСІЯНАМ ЗА ТРЕНУВАЛЬНІ БАЗИ” http://24tv.ua/home….=511034

Президента Федерації біатлону України Володимир Бринзак назвав сюжет провокаційним і дав роз’яснення щодо нього http://www.biathlon.com.ua/comments.php?id=6156

Чемпіонат м.Суми серед ветеранів (50+).

Чергові три очки собі в актив додали «Динамо», «РОСТ» та «Ніколь». Краснопільський «Явір» та «Фортуна» очки поділили. В турнірній таблиці відразу чотири команди набрали по шість очок.

«Динамо» — «Пресинг-2000″ — 7:2
«Хімік» — «РОСТ» (Сумський район) — 1:6
«Ніколь» — «Козацький Вал» — 13:5
«Явір» (Краснопілля) — «Фортуна» — 1:1[/color]