Пpo бiaтлoн i мiнi-фyтбoл

Свій вклад у командний успіх зробила наймолодша спортсменка у складі національної паралімпійської збірної команди України Катерина Павленко із Самотоївки, у 10 турі Відкритої зимової першості Краснопільської ДЮСШ забито 61 гол, а ветерани «Явора» поступилися сусідам по турнірній таблиці. Про це далі в огляді спортивних новин району.

Кубок світу з лижних гонок та біатлону, що проходив у фінському місті Вуокатті та об'єднав наприкінці минулого року більше 100 спортсменів з 12 країн світу, національна паралімпійська збірна команда України поклала у свою скарбничку 2 золотих та 1 срібну нагороди.

Виступ українських спортсменів можна оцінити як досить успішний, адже в цілому наша команда у складі 24 спортсмена (17 спортсменів з інвалідністю та 7 спортсменів-лідерів (гайдів)) виборола 23 медалі, серед яких 9 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород та завоювала друге місце у світі після традиційно найчисельнішої команди Росії.

Так, за підсумками змагань кубку світу Україна зайняла другу позицію після команди Росії у біатлоні, у лижних гонках та у загальнокомандному заліку.

Свій вклад у командний успіх зробила і наймолодша спортсменка у складі національної паралімпійської збірної команди України Катерина Павленко із Самотоївки.

Катя виступала відразу у декількох видах, як то біатлон: спринт, довга, середня і коротка дистанції; лижні гонки: середня дистанція та спринт і входила до п’ятірки чи десятки найкращих.

Нагадаємо, Катя Павленко лижними перегонами займається із 10 років. У змаганнях виступає у класі LW8. Брала участь у Чемпіонаті світу 2013 року у м. Солефті (Швеція), а також у фіналі Кубку світу у м. Сочі (Росія). На змаганнях у січні 2014 року у м. Оберрід (Німеччина) була десятою у біатлоні (середня дистанція).