Пpo фyтбoл, фyтзaл i нiчнe opiєнтyвaння

У Мезенівці закривали футбольний сезон, краснопільські ветерани візьмуть участь у Відкритому чемпіонаті м. Суми з футзалу, а Запсільські орієнтувальники стали призерами у Кролевці. Про це далі в огляді спортивних новин району.

2 листопада в у Мезенівці відбувся Кубок закриття сезону.

Турнір проведено на високому рівні завдяки Мезенівській сільській раді. Окрема вдячність Івану Васильовичу Гавенку, який за відсутності голови села був відповідальним за організацію турніру. Було добре, як для цієї пори, підготовлено футбольне поле, для вболівальників організовані торгові точки, встановлені столи, за якими можна було посмакувати запашним кулішем, який люб’язно приготували Н.В.Холод і Н.В.Якубовська.

В турнірі взяли часть 11 команд. На жаль, через деякі труднощі не прибула команда Рясного. Матчі пройшли в безкомпромісній боротьбі. З 10 проведених матчів в 6 матчах була післяматчева серія пенальті, 4 з цих матчів закінчилися нульовою нічією. В підсумку команда Мезенівки, обігравши в фіналі команду “Псел” із Запсілля завдяки 2 голам нападника господарів Сергія Кальченка, здобула Кубок закриття сезону.

Успішними виявилися перші дні листопада для Запсільських орієнтувальників.

Так 1 листопада вчитель фізичної культури Запсільського НВК Роєнко Віталій Анатолійович взяв участь у Відкритому чемпіонаті Кролевецького району з нічного орієнтування. На дистанції 4 км у віковій групі Ч-21+ він посів II місце.

2 листопада вихованка Роєнка В.А, учениця 11 класу Миропільського НВК Петренко Олександра зайняла III місце в міських змаганнях «Сумська осінь» на дистанції 4 км у віковій групі Ж-16.

Як повідомляє сайт федерації футзалу міста Суми в сезоні 2014/15 Відкритий Чемпіонат міста серед ветеранів пройде в двох вікових групах — 40+ та 50+.

У віковій групі «40 років та старше» за медалі поборються «Авангард», «ВМЗ», «Фрунзенець», «Пресинг-2000″, «Фортуна» та «Пресинг-2000″. У віковій групі «50 та старше» медалі розіграють деев’ять команд — сумські «Ніколь», «Динамо», «Фортуна», «Пресинг-2000″, »Козацький Вал» та «Хімпром», «РОСТ» (Сумського району), «Явір» (Краснопілля), «Луч» (Яструбине).

«Старші» ветерани розпочнуть сезон вже на цьому тижні, «молодші» стартують наступного уік-енду. Календарі будуть оприлюднені пізніше.