Пpo фyтзaл i вoлeйбoл

Завершився Чемпіонат м.Суми серед ветеранів (50+), а в неділю відбудеться відкритий турнір з волейболу, присвячений пам’яті воїна-афганця М. Савоненка. Про це далі в огляді спортивних новин району.

93533979.jpg

Футзал. Завершився сезон у ветеранському чемпіонаті обласного центру у віковій групі «50 років і старше». Перемігши «Пресинг-2000» «Луч» випередив «Динамо» в боротьбі за «срібло». А ось наш улюблений “Явір” в матчі за п’яте місце поступився найближчому конкуренту.

«Луч» (Яструбине) — «Пресинг-2000″ — 4:2
«Ніколь» — «Хімік» — 11:2
«Явір» (Краснопілля) — «РОСТ» (Сумський район) — 1:3
«Фортуна» — «Козацький Вал» — 6:3

Не зважаючи на те, яке місце посіли “явірці”, ми, вболівальники, сприймаємо їх виступ, як успіх, бо у цій віковій категорії грають зірки краснопільского футболу, які своєю грою, прикладом щороку доводять, що час над ними не владний.

46244774.jpg

Як доказ не зайвим буде нагадати, що нещодавно за сприяння у популяризації, розвитку дитячо-юнацького та ветеранського футболу на Краснопільщині Подяками та Грамотами Федерації Футболу Сумщини відзначено Миколу Федоровича Завалія, Віктора Михайловича Пацюка, Олександра Григоровича Алфьорова, Григорія Петровича Бабіча та Івана Михайловича Матлахова.

А це оголошення має зацікавити любителів волейболу Краснопільщини.

51379283.jpg

Відділ освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА нагадує, що 5 квітня 2015 року о 9.00 годині в спортивній залі Краснопільського районного палацу культури відбудеться відкритий турнір з волейболу, присвячений пам’яті М. Савоненка. Запрошуємо всіх небайдужих до цього виду спорту взяти активну участь у проведенні даного спортивного заходу!

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: