Пpo ньoгo гoвopять йoгo cпpaви

35408645.jpg

Про свою депутатську діяльність на виборчому окрузі відзвітував депутат Сумської обласної ради, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець

«Про таких, як Віктор Петрович і легко, і хочеться говорити. Бо про нього краще будь-яких слів скажуть його справи. Він – один з небагатьох, кому не соромно дивитись у вічі своїм виборцям, з проблемами району він добре обізнаний, представляє і лобіює інтереси нашої громади перед обласним керівництвом, систематично зустрічається зі своїми виборцями. Думаю, що висловлю не лише свою думку, коли скажу, що Краснопільському району повезло з депутатом», – зазначив у вступному слові до звіту депутата обласної ради Віктора Чигринця голова Краснопільської районної ради Микола Приходько.

Зустріч з виборцями, на якій депутат доповів громаді про свою діяльність на виборчому окрузі впродовж минулого року, відбулася у четвер 5 лютого, у ній взяли участь керівники організацій та жителі району.

Не обійшлося тут і без найменших представників територіальної громади.

50999708.jpg

Краснопільський навчально-виховний комплекс «Лісова казка» прийшов на зустріч у повному складі: поряд з директором НВК Марією Придатко та головою батьківського комітету закладу на зустріч з Віктором Петровичем прийшли і вихованці НВК. Діти у віршованій формі розповіли присутнім про турботу і допомогу обласного депутата та подякували Віктору Петровичу за його добрі справи.

67270148.jpg

«Питання, з якими виборці приходили на прийом, були досить різні. Від звичайної довідки до матеріальної допомоги, покращення побутових умов, проблем із житлом, земельних питань, допомоги у лікуванні тощо», – проаналізував свою депутатську роботу Віктор Петрович, – «З керівництвом району у нас склалася тісна співпраця. Що головне і для керівників району, і для мене, як депутата, – добробут людей, які проживають на цій території. Але на сьогодні одними з головних питань, що турбували всіх нас – була підтримка АТО. Тому якщо, можливо, цього року деякі питання випадали з мого депутатського поля зору, то лише з причини допомоги у вирішенні справ загальнодержавного значення – оборони країни».

01045398.jpg

Слова вдячності та сподівання на подальшу тісну співпрацю висловили на адресу народного обранця голова Краснопільської селищної ради Іван Хомічов, головний редактор місцевого часопису «Перемога» Олександр Цилюрик, від спортивної еліти району – директор Краснопільської ДЮСШ Володимир Мигаль та інші.

Всього впродовж 2014 року на адресу депутата надійшло 72 звернення, жодне з яких не залишене без уваги, а 70 з них за сприянням обласного депутата вирішено позитивно.

Наостанок Микола Приходько щиро подякував Віктору Чигринцю за його громадянську позицію та високе почуття обов’язку.
Прес-служба Сумського ОУЛМГ

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: