Пpo пiдcyмки гocпoдapcькo-фiнaнcoвoї дiяльнocтi ДП « Кpacнoпiльcькe лicoвe гocпoдapcтвo» зa 1 пiвpiччя 2017 poкy

Для нашого підприємства , як і для всіх лісівників Сумщини, пріоритетним завданням було, є і буде збільшення лісистості нашого краю, дбайливий догляд за лісовими насадженнями, їх надійне збереження.

В 2017 році посаджено 57 га лісових культур, проведено догляд за молодняками на площі 221 га. У першому півріччі 2017 року було перераховано державі 17млн.800тис.грн., що на 1 млн 500т.грн. більше ніж в минулому році. Отримано чистого доходу від реалізації продукції майже 42 млн .гривень, що на 10 млн більше аналогічного періоду минулого року, чистого доходу 1млн.600т.грн., що на 900тис.грн. більше минулого року. Значна сума коштів інвестується у розвиток виробничої сфери ( капітальні інвестиції склали 2млн 800 тис.грн. Придбано 3 трактори, 1 автомобіль, квадрокоптер, лісогосподарський інвентар, комп’ютерну техніку та інше. Будуються лісові дороги, проведена значна робота по зміцненню матеріально-технічної бази .

Наші здобутки –результат сумлінної праці трудового колективу. Секрет успіху –простий: комфортно людині працювати, відчуває вона турботу про себе – буде позитивний результат. По-перше ,наші працівники дорожать своїм робочим місцем. По –друге, на робочих місцях створено всі умови для продуктивної роботи. В серпні 2017 р. введена в дію адміністративна будівля Краснопільського лісництва. Там створені хороші умови для роботи всіх служб : затишні , облаштовані меблями, оргтехнікою кабінети, все зроблено за смаком.

Проведено значну роботу по благоустрою та впорядкуванню територій структурних підрозділів лісгоспу.

І все це –складові ефективного виробництва. На нашому підприємстві кожен професіонал своєї справи, тому попереду багато роботи і всі сьогодні повинні об’єднати всі зусилля на вирішення найважливіших справ сьогодення.
Прес -служба ДП «Краснопільське лісове господарство»

 

http://krasnews.at.ua/news/ogoloshennja_konkursu_tenderu/2017-08-15-8227

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: