Пpo шкoли, дopoги тa блaгoycтpiй

71537531.jpg

Представники інтересів громади Краснопільського району в обласній раді обговорили з районним керівництвом проблеми та перспективи життєдіяльності району.

3 березня відбулася офіційна зустріч керівництва Краснопільського району з депутатами обласної ради начальником Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктором Чигринцем та генеральним директором заводу «Михайлівські вогнетриви» Світланою Швець, які представляють в обласній раді інтереси територіальної громади. Зустріч пройшла у форматі змістового і конструктивного діалогу.

Голова Краснопільської райдержадміністрації Юрій Яремчук та голова районної ради Микола Приходько розповіли про здобутки та поділилися проблемами району. Йшлося про перспективи ремонту дорожнього покриття, фінансування робіт по завершенню будівництва автомобільного мосту в селищі Краснопілля та виділення коштів на спорудження внутрішнього туалету у Краснопільській гімназії. Зі свого боку обласні депутати обіцяли повною мірою використати надане їм право лобіювати інтереси громади перед керівними органами вищого рівня.

Поряд з цим учасники зустрічі обговорили питання реконструкції котелень шкіл району та намітили план дій по вчасному забезпеченню їх паливом – дровами.

На завершення голова райдержадміністрації Юрій Яремчук вийшов з питанням благоустрою центральної площі районного центру, а саме його упорядкування, озеленення декоративними саджанцями й облаштування квітниками та звернувся до депутатів про надавання матеріальної допомоги у цьому питанні. Про що було одностайно прийняте позитивне рішення.

Сподіваємось, що найближчим часом сплановане знайде своє практичне втілення і кожен небайдужий краснопільчанин прийме в цьому свою дієву участь, а в майбутньому – проявить свою громадянську свідомість в підтримці порядку в селищі та утриманні його в належному стані.
Інф. прес-служби депутата Віктора Чигринця

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: