Пpo вaжкy aтлeтикy i фyтбoл

Максим Горбач здобуває нагороду в обласних змаганнях із “Народного жиму”, краснопільський “Рост” припиняє боротьбу за Кубок голови Сумської ОДА, а на Краснопільщині зіграно матчі першого туру чемпіонату району з футболу. Про це далі в огляді спортивних новин району.

У спортивному залі головного корпусу УАБС НБУ відбулися змагання на Кубок ректора УАБС НБУ з народного жиму штанги лежачи.

«Народний жим» – жим штанги лежачи на лаві певної ваги, рівної власній вазі спортсмена, відповідно до встановлених правил, з максимальною кількістю повторень, без використання жимових сорочок.

Змагання проводилися у семи номінаціях. Першими змагалися дівчата та жінки (вага штанги 25 кг), другими – абітурієнти та студенти – вага штанги 50 кг, вага спортсмена до 70 кг; вага штанги 60 кг, вага спортсмена понад 70 кг та третіми змагалися чоловіки відкрита вагова категорія – вага штанги 100 кг.

У ваговій категорії понад 70 кг, вага штанги 60 кг, золоту нагороду здобув Расул Аллахвердієв, срібло – Владислав Бортник, бронзу Артем Курбатов. Серед юніорів перше місце виборов Вадим Сорока, друге Дмитро Рожєко, третє – Максим Горбач.

Переможців та призерів нагородили грамотами, медалями, кубками та цінними подарунками. Вітаємо Максима із черговим успіхом у “важкому” спорті.

Кубок голови Cумської ОДА серед переможців районних змагань.

Південь
¼ фіналу

ФК «Першетравневе» (Лебединський) – «Буймер» (Тростянецький) – 1:0 (перший матч 0:5)
«Супутник» (Сумський) – «РОСТ» (Краснопільський) – 2:0 (перший матч 1:1)
ФК «Хухра» (Охтирський) – СК «Вільми» (Сумський) – 2:3 (перший матч 1:0)
Раніше в півфінал вийшов «Старт» (Липоводолинський).

Зіграно матчі першого туру чемпіонату Краснопільського району, в якому зафіксовані такі результати: