Пpoбiг пaм’ятi

 

 

 

Традиційно свою лепту у відзначення 70-річчя Перемоги внесли і бігуни КЛБ «Явір», здійснивши легкоатлетичний пробіг від пам’ятного знака в урочищі Грузна до центру Краснопілля.

Їх зустрічали щирими оплесками і підбадьорювали словами любителі цього виду спорту і просто перехожі. Після підведення підсумків, бігунів тепло привітали представники влади, до цих привітань долучився і керівник КЛБ «Явір» Олександр Акименко. Разом вони вручили учасникам пробігу вітальні листівки з 70-річчям Перемоги з фото членів КЛБ «Явір».

– В історії народів світу є події, які залишають глибокий відбиток у пам’яті людській. До таких подій, безумовно, слід віднести Другу світову війну. Безумовно, за всіма розрахунками, гітлерівці мали блискавично і без перешкод отримати перемогу у своїй лихій ході проти мирного людства. Але ворог не врахував головного — величезного морально-патріотичного духу нашого народу та його безмежної любові до рідного краю. Кожен наш співвітчизник сприйняв цей біль і трагедію, як особисту біду. Героїзм і самопожертва не знали меж, і саме їх масовий характер і знищив ворога. Тож допоки існуватиме наш клуб, завжди будемо долучатися до подібних заходів, аби вшанувати героїв як минулих літ, так і тих, хто сьогодні захищає нашу з вами країну від посягань на її свободу, – говорить Олександр Акименко.

 

 

 

http://krasnews.at.ua/news/probig_pam_jati/2015-05-12-4991
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: