Пpoдoвжyючи cпpaвy бaтькa

55967629.jpg
 

До дня Молоді традиційно проводиться районний конкурс «Молода людина року», метою якого є підтримка творчої, талановитої молоді, виявлення та сприяння розвитку творчих молодіжних ініціатив в галузі освіти, культури, медицини, сільського господарства, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, спортивних змаганнях.

В номінації «Молодий працівник року органів внутрішніх справ» приймає участь дільничний інспектор Краснопільського РВ УМВС України в Сумській області лейтенант міліції Король Віталій Олексійович. Служити народу України – це мрія хлопця, який з дитинства спостерігав та пишався роботою свого батька – дільничного інспектора міліції. Завдяки наполегливості та невід’ємного бажання продовжити справу батька – мрія стала реальністю.

Сьогодні молодий працівник з гордістю та мужністю виконує свій професійний обов’язок. Незважаючи на свій молодий вік, він – справжній захисник своєї Батьківщини, вже прийняв участь в антитерористичній операції на Сході держави. Завдяки таким молодим людям ми впевнені в світлому майбутньому нашої держави.

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: