ПPOФCПIЛКAМ – ПPO ЗМIНИ У ПEНCIЙНOМУ ЗAКOНOДAВCТВI

49810354.jpg

18 лютого 2015 року в управлінні Пенсійного фонду України в Краснопільському районі відбулася зустріч за “круглим столом” з представниками профспілкових організацій району.

З керівництвом районного управління Пенсійного фонду зустрілися: Валентина Ревуцька, Тетяна Кузнєцова, Тарас Шевченко та Валентина Поштарьова.

В ході обговорення питань винесених на розгляд, начальник управління Анатолій Петров ознайомив присутніх з роботою управління за підсумками діяльності у 2014 році та станом призначення і виплати пенсій. Перший заступник начальника управління Олена Тарасенко проінформувала про зміни в пенсійному законодавстві, які вступили в дію з 1 січня поточного року.

Заступник начальника Олена Лавріненко розповіла про види пенсій, механізм їх нарахування та основні складові, що впливають на розмір пенсій.

Присутні обговорили нововведення у пенсійному законодавстві, що покликані легалізувати трудові відносини та доходи, висловили побажання і пропозиції, щодо розвитку пенсійної системи та отримали відповіді на свої запитання.
Інф. управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: