ПPOКУPAТУPA КPACНOПIЛЬCЬКOГO PAЙOНУ IНФOPМУЄ

 

 

 

 

17 жовтня 2015 року у смт Краснопілля трапилась подія яка обурила жителів своєю зухвалістю.

Так, гр. К. 17.10.2015 близько 18 год. перебуваючи в м. Суми по вул. Охтирській, діючи умисно, протиправно проник до салону автомобіля «Мерседес-Бенц» та за допомогою спеціального пристрою запустив двигун згаданого транспортного засобу, продовжуючи свої протиправні дії, спрямовані на незаконне його заволодіння, поїхав до смт. Краснопілля, тобто розпорядився майном на власний розсуд.

В подальшому у нічний період часу з 17.10.2015 на 18.10.2015 гр. К., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в смт. Краснопілля по вул. Мезенівська через незакритий багажник автомобіля ВАЗ 2109 проник всередину та підібравши ключ до замка запалювання, завів двигун, з місця вчинення злочину зник і розпорядився автомобілем на власний розсуд.

Завдяки злагодженій роботі прокуратури району та Краснопільського РВ УМВС України в Сумській області 18 жовтня 2015 року було встановлено особу злочинця та відповідно вимог кримінального процесуального кодексу України затримано. Після цього даному громадянину пред’явлено підозру за фактом викрадення транспортних засобів за ч.2 ст.289 Кримінального кодексу України. Разом цим внесено клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою гр. К., яке розглянуто та задоволено.

На даний час триває досудове розслідування, винній особі загрожує покарання до 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Але головне, що вдалося забезпечити відновлення прав потерпілих, що є пріоритетом в роботі.

О. Плескач,
прокурор Краснопільського району
молодший радник юстиції

 

http://krasnews.at.ua/news/prokuratura_krasnopilskogo_rajonu_informue/2015-10-23-5584
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: