Пpoкypaтypa iнфopмyє

 

 

Краснопільським відділом Охтирської місцевої прокуратури за наслідками досудового розслідування, яке здійснювалося слідчим відділом Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області, відносно жителя Краснопільського району, затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт за фактом вчинення трьох крадіжок з будинків, які розташовані та території району.

Дії громадянина Л. кваліфіковано за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

За підтриманням державного обвинувачення Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури, вироком Краснопільського районного суду від 26 червня 2017 року засуджено громадянина К. за вчинення злочинів передбачених ч.3 ст.185 (крадіжка поєднана з проникненням у приміщення) та ч.2 ст.309 КК України (зберігання наркотичного засобу «канабіс» без мети збуту у великих розмірах) – до 3 місяців арешту.

Охтирською місцевою прокуратурою до суду спрямовано позовну заяву в порядку ст.45 ЦПК України про відшкодування шкоди, заподіяної порушенням законодавства про охорону лісів.

Так, встановлено що 16.01.2017 гр.Р. та гр.Д. самовільно, без належного на те дозволу, передбаченого ст.69 Лісового кодексу України здійснили поруб 4 сироростучих дерев породи Сосна звичайна діаметром 31 см, 39 см, 46 см та 47 см до ступеня припинення їх росту на землях лісового фонду ДАП «Краснопільський агролісгосп» на території смт. Угроїди Краснопільського район в межах ботанічної пам’ятки природи «Парк Харитоненків». Загальна сума шкоди, заподіяної лісу внаслідок незаконної рубки 4 сироростучих дерев породи Сосна звичайна становить 18567 грн. 00 копійок.
А. ПЕТРОВ,
Начальник Краснопільського відділу
Охтирської місцевої прокуратури Сумської області
юрист 2 класу

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: