ПPOВEДEНO CПIЛЬНИЙ ПPИЙOМ

25 вересня 2017 року на базі Краснопільського районного сектору з питань пробації відбувся спільний прийом суб’єктів пробації за участі представника Краснопільського бюро правової допомоги Сергія Куцеренка та директора Краснопільського РЦСССДМ Тараса Шевченка.

Учасників заходу цікавили питання щодо роз’яснення законодавства про прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно та у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно, а також хто оплачує послуги бюро.

Всім присутнім було надано кваліфіковану консультацію та роз’яснено перелік необхідних документів до позовної заяви на спадщину, оформленої відповідно до вимог Цивільного процесуального кодексу України.

«Первинна безоплатна правова допомога надається будь-яким фізичним та юридичним особам у вигляді консультацій, роз’яснень та рекомендацій. Працівники нашого бюро, не мають права вимагати чи отримувати кошти за свої послуги від клієнтів.» – зазначив керівник відділу Краснопільське бюро правової допомоги Сергій Куцеренко.

46932392.jpg

«Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати законодавство. Адже, правопорушення тісно пов’язані з процесами деморалізації суспільства, бездомності, безробіття, зі стрімким розвитком наркоманії, токсикоманії, з розпадом сімей та розповсюдженням інших соціально негативних явищ» – зазначив директор Краснопільського РЦСССДМ Тарас Шевченко.

Найважливіший очікуваний результат таких зустрічей – це те, що особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням не повертаються до злочинних діянь, а продовжують нормальне життя в рамках закону.

http://krasnews.at.ua/news/provedeno_spilnij_prijom/2017-09-25-8455
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: