ПPИЙOМ ГPOМAДЯН НA ВIДДAЛEНOМУ POБOЧOМУ МICЦI

Цього тижня начальник Великописарівського об’єднаного управліня Пенсійного фонду України Сумської області Анатолій ПЕТРОВ провів прийом громадян в смт. Угроїди Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади, де відкрито віддалене робоче місце для фахівця Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області. Про здійснення зазначеного прийому громадян було заздалегідь повідомлено.

На питання громадян також відповідала Наталія ГУЧЕНКО головний спеціаліст відділу обслуговування громадян. Загалом 25 громадян отримали змістовні та повні роз’яснення щодо пенсійного забезпечення відповідно до чинного пенсійного законодавства.
У числі питань, які сподівалися того дня вирішити громадяни, більшість належала до традиційних, – про збільшення розміру пенсії, про поновлення її виплати і правильності нарахування, про правильність обчислення страхового стажу. Всі порушені питання вдалося вирішити під час проведення прийому.

У ході спілкування під час прийому громадян на віддаленому робочому місці Анатолій ПЕТРОВ запропонував відвідувачам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що пропонує Фонд, зокрема, користуватися можливостями веб- порталу Пенсійного фонду України.
Інформує Великописарівське об’єднане УПФУ Сумської області

 

http://krasnews.at.ua/news/prijom_gromadjan_na_viddalenomu_robochomu_misci/2018-01-18-9048

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: