Пpикopдoнники Cyмcькoгo зaгoнy здoбyли пepeмoгy в чeмпioнaтi Дepжaвнoї пpикopдoннoї cлyжби Укpaїни з пoлiaтлoнy

6-9 листопада на базі клінічного санаторію «Аркадія» (м. Одеса) відбувся чемпіонат прикордонного відомства з поліатлону. У змаганнях взяли участь 25 команд від усіх органів охорони державного кордону Держприкордонслужби.

Військовослужбовці змагалися в таких видах спорту як плавання, стрільба, підтягування на перекладині, біг на 60 та 100 метрів, біг на витривалість (1000, 2000 та 3000 метрів) та метання гранати.

За результатами змагань перемогу серед команд групи «Б» здобула команда Сумського прикордонного загону. Друге та третє місця відповідно посіли команди ОКПП «Київ» та Чернівецького прикордонного загону.

В особистому заліку перші місця у своїх вікових групах здобули старший прапорщик Сергій Ніколаєнко та старший сержант Дмитро Ліфінцев. Старший прапорщик Михайло Сезон посів друге місце, а прапорщик Микола Красій виборов четверте.
Вітаємо наших колег з перемогою!
Підготував Роман Ткач

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

http://krasnews.at.ua/news/prikordonniki_sumskogo_zagonu_zdobuli_peremogu_v_chempionati_derzhavnoji_prikordonnoji_sluzhbi_ukrajini_z_poliatlonu/2017-11-13-8729

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: