Пpикopдoнники Cyмщини вiдзнaчили 25-y piчницю з дня cтвopeння пpикopдoннoгo зaгoнy

 

08600303.jpg

 

20 жовтня, Сумський прикордонний загін відзначив знаменну дату – 25-річчя з дня створення. Урочисті заходи розпочалися в місті Суми.

На алеї Слави загиблих воїнів керівництво Сумського загону на чолі з начальником загону полковником Валерієм Кравчуком разом ветеранами-прикордонниками громадської організації «Прикордонники Сумщини», очолюваної першим начальником Сумського загону полковником у відставці Юрієм Лозинським, вшанували пам’ять офіцера Мукачівського прикордонного загону Артема Коханого, який загинув під час виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Також учасники заходу поклали квіти до Меморіальної дзвіниці-пантеону героям-прикордонникам усіх поколінь.

У подальшому в управлінні загону відбулося урочисте шикування персоналу. Охоронці кордону отримали привітання від начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської облдержадміністрації Віталія Тимошенка, керівництва загону та ветеранів-прикордонників.

Учасники заходу згадали героїв-прикордонників, які віддали своє життя за незалежність України під час виконання обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції, вшанувавши їх хвилиною мовчання.

Вітаючи присутніх з ювілеєм, начальник загону полковник Валерій Кравчук подякував всьому персоналу прикордонного загону за сумлінне виконання службових обов’язків, а також висловив слова вдячності ветеранам і військовослужбовцям, які стояли у витоків створення загону та розбудови державного кордону на Сумщині. Окремі слова вдячності очільник сумських прикордонників висловив керівництву органів державної та місцевої влади за підтримку та надану допомогу для забезпечення надійної охорони держрубежу в Сумській області.

63253217.jpg

За вагомий внесок у справу охорони державного кордону України, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди 25-ї річниці з дня створення Сумського прикордонного загону військовослужбовців та працівників загону було заохочено правами Голови Державної прикордонної служби України, начальника Східного регіонального управління, голови Сумської обласної державної адміністрації, начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області та начальника Сумського прикордонного загону.

$IMAGE2$

74185001.jpg

У цей святковий день в гості до охоронців кордону завітали майже півтори сотні дітей з різних навчальних закладів обласного центру та Сумського району. В управлінні прикордонного загону відбулася демонстрація військової техніки та озброєння, що використовується в охороні кордону. Також для учасників заходу пройшли показові виступи прикордонників-кінологів із своїми чотирилапими помічниками. Особливий інтерес гості проявили до безпілотного авіаційного комплексу. Всі отримали неперевершені враження від практичного запуску прикордонниками безпілотного літального апарату.

Усіх гостей охоронці кордону пригостили смачною солдатською кашею.
Підготував Роман Ткач
http://krasnews.at.ua/news/prikordonniki_sumshhini_vidznachili_25_u_richnicju_z_dnja_stvorennja_prikordonnogo_zagonu/2017-10-23-8601

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: