Пpикopдoнники зaтpимaли yкpaїнця, який нaмaгaвcя пepeпpaвити дo Pociї вeликy poгaтy xyдoбy

 

У Краснопільському районі прикордонники Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через кордон великої рогатої худоби.

У ході реалізації завчасно отриманої від дільничного інспектора прикордонної служби інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль за допомогою приладу нічного бачення в безпосередній близькості від держрубежу на напрямку між українським населеним пунктом Грабовське та російським Старосілля виявив та затримав громадянина, який намагався незаконно переправити через кордон на територію Росії велику рогату худобу в кількості двох голів. Чоловік не мав при собі жодного документу, що посвідчує особу.

Наразі особу правопорушника встановлено, ним виявився 23-річний місцевий житель. За порушення прикордонного режиму та за спробу незаконного перетинання державного кордону України на молодого чоловіка складені відповідні адміністративні матеріали. Велику рогату худобу встановленим порядком буде передано працівникам фіскальної служби.
Підготував Роман Ткач

 

http://krasnews.at.ua/news/prikordonniki_zatrimali_ukrajincja_jakij_namagavsja_perepraviti_do_rosiji_veliku_rogatu_khudobu/2017-05-23-7810
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: