Пpикpacь cвoє життя живими тa яcкpaвими бapвaми квiтiв

 

30947434.jpg

 

Під таким гаслом колеги філій ПАТ “Сумиобленерго” підтримали цього року ініціативу профспіл-кового комітету разом зробити територію нашого підприємства яскравішою. 16 структурних підрозділів взяли участь у конкурсі на кращу клумбу товариства. Старт розпочався ще навесні.

Якщо чесно, то ми приємно вражені такими чудовими результатами та обсягом робіт, який із любов’ю та душею зробили наші колеги.

Від ранньої весни до золотої осені одні квіти змінювали інші та радували око. Квітнули тюльпани, маки, ромашки, півники, петунії, лілії, троянди, чорнобривці, мальви, жоржини, гладіолуси, айстри та хризантеми. У виробах із лози і каменю відобразилось бачення кожного.

Колеги розповідають, що навіть містяни приїздили фотографуватися біля такої краси, яка принесла багато задоволення всім, хто мав нагоду бачити квітучі клумби впродовж року.

Підведення підсумків, як завжди, в нашій профспілці було бурхливим та нарешті ми визначились з переможцями цього конкурсу:
Перше місце і поїздку до Київського ботанічного саду ім. Гришка у квітні 2018 року (у розпал цвітіння бузку та магнолій) отримують одразу три філії:
Філія “Путивльский РЕМ”, філія “Лебединський РЕМ” та філія “Краснопільський РЕМ”.

Друге місце та екскурсію в будь-яке місце Сумської області протягом 2018 року отримують ще три філії:
Філія “Шосткинський РЕМ”, філія “Білопільський РЕМ” та філія “Охтирський РЕМ”.
Третє місце та грошову винагороду для закупівлі майбутніх рослин отримує філія “Ямпільський РЕМ” та філія “Буринський РЕМ”.

Філіям, які не потрапили до призерів цього року, бажаємо успіхів у наступному.
Інф. профспілки Сумиобленерго.
http://krasnews.at.ua/news/prikras_svoe_zhittja_zhivimi_ta_jaskravimi_barvami_kvitiv/2017-10-15-8565

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: