ПpивaтБaнк пoдapyє клiєнтaм “Cмapтфoнiв п’ять вaгoнiв”

ПриватБанк разом із міжнародною платіжною системою Mastercard для своїх клієнтів проводить акцію “Смартфонів п’ять вагонів”. Сумчанам та жителям області достатньо придбати залізничні квитки в будь-якому каналі продажу ПриватБанку з картки Mastercard і стати учасником розіграшу одного зі 100 смартфонів.

Акція стартує з 15 листопада та буде діяти до 31 грудня 2017 року.

Взяти участь в акції зможуть всі клієнти ПриватБанку – власники карток Mastercard. Реєстрація в акції не потрібна. Клієнт автоматично приймає участь в розіграші призів у разі купівлі залізничного квитка у будь-якому каналі продажу ПриватБанку (Приват24, мобільний додаток Privat24 і інші) в період акції з будь-якої станції відправлення до будь-якої станції прибуття.

Преміальний фонд акції складається зі 100 смартфонів Xiaomi Redmi 4 32GB. Визначення переможців відбуватиметься випадковим чином – щотижня будуть визначатися 20 переможців.

Нагадаємо, що придбати квитки в ПриватБанку можна декількома зручними способами:
через мережу Інтернет – на сайті https://bilet.privatbank.ua/uk….KFqsw.1 або у власному Приват24 (з комп’ютера, смартфона або планшета);
у будь-якому відділенні або терміналі самообслуговування.

Більш детально про умови акції можна дізнатися на https://promos.privatbank.ua/ua/promos/akciya-smartfoniv-pyat-vagoniv Подорожуйте приємно разом з ПриватБанком.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: