«Проба пера»

18 травня Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено урочисте нагородження переможців та призерів ХХІ обласного літературного конкурсу «Проба пера», метою якого є виявлення та підтримка талановитої учнівської молоді у сфері літературної творчості.
Цього року на конкурс було подано 175 робіт у номінаціях «ПРОЗА», «ПОЕЗІЯ», «ГУМОР», «ПІСНІ» у молодшій, середній та старшій вікових категоріях. Варто зазначити, що з кожним роком зростає майстерність юних поетів, прозаїків і гумористів. 90 юних поетів, прозаїків та гумористів здобули визнання висококваліфікованого журі, у складі якого працювали: Голова Сумської організації Національної спілки письменників України Олександр Вертіль, лауреат трьох літературних премій: імені Пилипа Рудя, імені Олександра Олеся, імені Василя Мисика;Василь Чубур , поет, перекладач, член Сумської організації Національної спілки письменників України, заслужений журналіст України, старший викладач кафедри філології та журналістики Сумського державного університету, власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр у Сумській області»;Ганна Шевченко (псевд. Анна Коршунова) – професійний журналіст, дитяча письменниця.
У рамках свята для переможців та призерів конкурсу були проведені майстер-класи з літератури та відбулося творче спілкування з членами журі – видатними письменниками Сумщини.
Вітаємо переможців та призерів, учасників обласного літературного конкурсу «Проба пера» з Краснопільщини: І місце – Мельник Вікторія (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст ), ІІ місце – Овчаренко Жанна (Краснопільська гімназія), ІІІ місце – Макаренко Назар (Покровська ЗОШ І-ІІІ ст ), Свириденко Анастасія (Краснопільська гімназія), Осадчий Дмитро (Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ст.). Бажаємо успіхів, наснаги і нових звершень на творчій ниві. Плекайте та зрощуйте золоті зерна свого таланту.

І. Савченко
методист ЦДЮТ
Краснопільської селищної ради

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: