Прикордонники відділу «Краснопілля» відзначили професійне свято

Прикордонники відділу «Краснопілля» 30 квітня відзначили своє професійне свято.

Президент України Петро Порошенко своїм указом змінив дату відзначення професійного свята прикордонників з 28 травня на 30 квітня.

День присвячений подіям кінця квітня 1918 року, коли слов’янська група окремої запорізької дивізії армії УНР під командуванням полковника Володимира Сікевича, звільнивши більшу частину Донбасу, вийшла на міжнародно визнаний кордон УНР з Росією і тодішнім Доном.

Під час урочистості у Великому залі районного Палацу культури охоронців рубежів привітали Сергій Первак – начальник відділу прикордонної служби «Краснопілля» та Олександр Невзоров – його заступник. Долучилися до привітань заступник голови Краснопільської районної ради Іван Гавенко, керівник апарату районної державної адміністрації Олена Завгородня та заступник Краснопільського селищного голови Василь Лавріненко.

«Непростий сьогодні час – в Україні тривають бойові дії, тому ваша місія особливо важлива і необхідна. Ми всі хочемо миру, щоб ви, прикордонники, змогли спокійно нести службу на рубежах нашої країни, щоб не переживали за вас ваші рідні і близькі. У день професійного свята зичимо вам добра, достатку, гідного матеріального забезпечення та вагомої підтримки від держави, а найголовніше – миру нам і нашій Україні»,– побажав охоронцям кордону Іван Гавенко.

Прикордонникам висловили вдячність за самовіддане виконання конституційного обов’язку, за мужній захист суверенітету і територіальної цілісності держави. Гості і вартові кордону вшанували хвилиною мовчання воїнів-прикордонників, які загинули, захищаючи Україну.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: