«Птахів викликаєм до рідного краю…»

Днями в учнів Чернеччинського НВК відбулося свято зустрічі птахів. За ініціативи учнівського парламенту та вчителя біології Красюк О. О. для учнів 1-7 класів було проведено захід до Дня зустрічі птахів.

Напередодні свята, 23 березня учні розвішували годівнички в лісі, що знаходиться неподалік та в саду школи. Пташині будиночки, виготовлені власними руками учнів, були зроблені дотримуючись всіх вимог до особливостей будови та життєдіяльності пташок. Ми дуже сподіваємося, що наші роботи не залишаться без уваги шпаками звичайними, синичками, мухоловками, горихвістками.

Саме свято безпосередньо продовжилось у стінах школи. Учні декламували вірші, представляли власні малюнки пташок нашого краю. Не аби яке задоволення викликали в учасників свята гра-вікторина «Вгадай птаха», перегляд презентації «Птахи Сумщини, що занесені до Червоної книги України». Сміх, натхнення, завзяття вирували під час свята, ніхто з учнів не сумував та враженнями ділились ще довгий час після свята.

Учнівському парламенту дуже приємно було бачити усмішки малюків, їх старання і ми закликає всіх: «Бережіть птахів, дбайте про них, оберігайте! Птахи – наші друзів. Бережіть пернатих!».

Дячок Тетяна,
учениця 10 кл.,
міністр освіти Чернеччинського НВК.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: