"Бiзнec" нe пiшoв…

В ході відпрацювання Краснопільського району співробітниками ДСБЕЗ Краснопільського райвідділу отримано інформацію, що гр. Л. за місцем мешкання займається незаконним прийомом металобрухту. Під час проведення санкціонованого обшуку міліціонери виявили та вилучили у господарстві 245 кг чорного металу. В подальшому власник даного приймальноно пункту мав намір здати до легального пункту прийому металобрухту за значно вищою ціною.
Під час перевірки з’ясовано, що жодних документів, які б підтверджували право власників на прийом металів не було. Складено відповідні матеріали, а діяльність пункту припинено. Проти власника підпільного пункту металобрухту порушено кримінальне провадження за ч.1 ст.213 (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) Кримінального кодексу України, відповідно до якої «бізнесменам» доведеться сплатити штраф від 1700 до 8500 гривень або відпрацювати громадські роботи.

Правоохоронці в черговий раз звертаються до громадян з проханням бути свідомими і не залишатися осторонь цієї проблеми. Якщо вам відомі факти незаконного прийому металу або адреси підпільних приймальних пунктів металобрухту, – не зволікайте, повідомляйте про це за номером 102.
Т. Пахомова,
інспектор по РН та ГФ
Краснопільського РВ

 

http://krasnews.at.ua/news/biznes_ne_pishov/2015-02-09-4716
Поділитися цим:
Loading Likes...

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: