"Кaйф" злaмaли…

У ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання території Краснопільського району, працівниками Краснопільського РВ була отримана оперативна інформація по факту зберігання наркотичних засобів в с. Славгород у домоволодінні гр. Є. 
Ця інформація була успішно реалізована, і зазначені факти знайшли своє підтвердження. Так, під час проведення обшуку домоволодіння гр. Є. було виявлено та вилучено понад 2 кг подрібненої суміші з речовиною рослинного походження з характерним запахом і схожу на рослини коноплі, вилучені пристрої для вживання наркотичних засобів, пластмасові пляшки, які використовувались для паління наркотику та інші складові для приготування наркотичних засобів.

Всі речові докази направлені на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України у Сумській області для проведення експертизи, під час якої було встановлено, що надана для перевірки рослинна сировина є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабіс.

За даним фактом відносно чоловіка відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту).
Т. Пахомова,
інспектор по РН та ГФ
Краснопільського РВ

 

http://krasnews.at.ua/news/kajf_zlamali/2015-02-10-4725
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: