Дошка оголошень Краснопілля розпочала свою роботу.

Анонсуємо початок роботи сайту Дошка оголошень Краснопілля.

Оновлено сайт Дошка оголошень Краснопілля. Сайт розрахований на цільову аудиторію виключно Краснопільського регіону і має в базі всі його населені пункти. Цим самим надається можливість з будь якого сільського населеного пункту Краснопільського району подавати оголошення з регіональною прив’язкою саме до цього села і звести до мінімуму ризики пов’язані з недоброчесними продавцями, адже мешканці невеличких селищ здебільшого знають один одного і зможуть без проблем ознайомитися з пропозицією односельців, чи приїхати до Краснопілля. Часто буває, що товар, який Ви довго шукали чи замовляли у віддаленому регіоні України продається у Вашому населеному пункті, але Ви про це нічого не знали і витратили зайві кошти на доставку, чи більш того отримали товар неналежної якості. У межах близкого розташування покупець швидше отримати потрібну річ, легко може ознайомитися з товаром, його якістю і домовитися за оптимальну ціну. Пропонуючи товар чи послугу на нашому сайті Ви можете розраховувати, що саме місцевий споживач буде Вашим потенційним клієнтом, що може бути особливо корисно для місцевих підприємців.

На сьогодні Дошка оголошень Краснопілля є багатофункціональним і універсальним каталогізатором інформації, який на перспективу сприятиме розвитку як бізнес проектів регіону так і більш легкого інструменту реалізації товарів та послуг підприємцями та приватними особами.  Сайт сприятиме популяризації товарів та послуг підприємців Краснопільського регіону, активізації обігу товарів та коштів.

Порівняно з попередньою версією оновлений сайт має більш потужний функціонал і можливості і добре адаптований до мобільних пристроїв. Проста система реєстрації.

Користувач має особистий кабінет та можливість додати потрібне оголошення до блокноту у якості вибраного.

Підприємці можуть зареєструвати в системі власний магазин і оформити його вітрину, публікуючи оголошення про товар від магазину.

Більше не потрібно витрачати купу часу на пошук оголошень по населених пунктах Краснопільщини – Ви отримуєте все в одному пакеті! Відвідавши Дошку оголошень Краснопілля, Ви не витратите марно час і залишитесь задоволеними подачею інформації.

Дошка оголошень  безкоштовна.

Зареєстровані користувачі можуть подавати оголошення абсолютно безкоштовно у будь яку рубрику на довільний термін.

Докладнішу інформацію отримайте безпосередньо на сайті: Дошка оголошень – Краснопілля.

 

Поділитися цим:
Loading Likes...

2 comments

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: