16 comments

 • Рос(1)іянин(,2) ветеран Другої (с3)вітової війни(,4) розказав про свою зустріч зі справжніми бандерівцями в 1945-(5у) Автору перевода названия вот этого https://www.youtube.com/watch?v=n6dOwU7ewx8 видео в школе надо поучиться. 5 ошибок в одном предложении. А теперь вопрос редактору. К чему оно было здесь выложено? Это тонкая тема. И не надо её затрагивать именно в нашей местности, где героями считают Ковпака и партизан.

 • RoginGud RoginGud

  А наша местность, что делит ветеранов на правильных и не правильных? Или сидишь и ждешь пока к тебе северный хозяин прийдет и триколор из чердака достанешь? Нету тонкостей на войне и не бзди тут своими тонкостями. Сколько людей уже полегло наших героев за независимость уже сейчас, и тогда воевали, что тошнит от правды? Так полем и к еб.. мать! Посчитай сколько у меня ошибок, саша!

  • Про какую независимость ты говоришь? От кого? Если ты считаешь, что от России, то я скажу так, что за последние четыре года мы, в особенности жители нашего района стали ещё более зависимы от неё. Одни там на заработках, другие ведут “бизнес” с Россией.

   • Mister Mister

    Звичайно твої дописи Алексанре, попахують ватою! Схоже на судження засланого козачка! На такомі підгрунті і на таких як ти базується окупація! Незалежно, скажімо, якщо би ти зараз написав на німецькій мові про те, скільки наших людей у нас нині працюють у Німеччині, чи у інших західних країнах і це що, треба вилизувати сідниці німцям? Де хто з наших країв так і робив під час окупації! Значить так – дякуй демократії, за такі хвалебні дописи під час війни у бік окупантів за часі Сталіна тебе би уже розстріляли, або осудили років на 25! В умовах наявності п’ятої колони завжди нависає загроза окупації! Думаю, що ти був би для окупантів саме тою людиною, яка б їм вилизувала сідниці до красна і здавала би патріотів – одним словом готовий поліцай!

 • Сергій Сергій

  В залежності де Олександр проживає, якщо в Україні, то він живе ще минулим і не має патріотичних почуттів до власної країни. Та і першоджерело містить скільки ж помилок, якщо на це звертати увагу! Мова йде про історичну правду. Чи цей ветеран Вам не подобається, Олександре? Чим же Вам він не подобається? Чи краще було би для Вашого вуха чути як Бандерівці дітей на хрестах розпинають? Я недавно дивився документальний фільм про спалені села в Україні, так от їх було найбільше спалено ніж будь де на Європейському просторі. І приводом для знищення мирного населення німецькими окупантами була саме точкова партизанська діяльність, за яку фашисти мстились спалюючи живцем та розмтрілюючи тисячі мирних жителів. І при цьому партизани жодного разу не захистили мирних мешканців від тортур та знищення. Така сумна статистика була показана у фільмі. Я чув і інші історії від очевидців наших земляків, які розказували про безпрєдєл наших на нашій же території під час війни. І знав особисто ветеранів, які були не зовсім комфортні для радянського режиму і тому вони – так як і цей шановний ветеран ставали об’єктами тонких маніпуляцій партноменклатурою того часу. Подивилися і зробили висновки.

  • Так, в той час було по різному. У кожного своя правда. Але для чого зараз це все ворушити. З мене хватає й того, що з к кожним роком рівень мого життя погіршується не із за того, що було в ті далекі роки, а із за того, що діється і що діють з нами зараз. І це ще не кінець. Зашморг буде затягуватися все дужче й дужче.

   • Mister Mister

    Так мислить песиміст! Люби Україну! І все буде добре! Що тобі на хліб не вистачає, чи у холоді живеш, чи що не так? Розумієш, Алексанре, батьківщину як і матір не вибирають, але грішить однаково сильно, хто судить про матір і судить про батьківщину, не живи минулим, там не було справедливості, подумай про тих людей, які мерзнуть у підвалах під обстрілами і бажають лише миру, не накликай окупанта, не занось вірус меншовартості у свідомість інших! Українці чудові люди, мирні і набожні, землероби та майстри! Поглянь навкруги життя іде, Краснопілля змінюється, не будь ти ворогом у своїй сім’ї! Ти Українець і гордися цим! І дасть тобі Господь здоров’я!

    • Mister Mister

     Додам іще, так наша Україна хвора, але лікується, і ти б так само до хворої матері відносився? Цікаво було б якби Україна жила б на рівні Америки чи Арабських еміратів ти б теж плакав би за руським миром?

     • Марина Марина

      Погоджуюсь зі сказаним, матір люблять не за те, що вона гроші дає і кормить, а люди у яких любов вимірюється кількістю наданих матерільних благ просто аморальні. Десь читала, що найважче прокормити ситого!

 • Юрій Юрій

  Ця інформація опублікована – саме як інформація для роздумів!

 • Слід сказати, що в Сумах все сильніше наростають думки про “декомунізацію” Ковпака і партизанщини у цілому. Навколо Спадщанського лісу ледве не до наших днів ніхто жити не хоче – так урізались в пам’ять “партизани”. Рахуйте самі: 100 партизанів – це 100 буханок хліба в день. А до хліба? В лісі хліб не сіють, картоплю не садять, курочка не кудкудаче; одяг теж треба. Все – з навколишніх сіл. Не даси – так відберемо. Сталін і відправив Ковпака “від Путивля до Карпат” боротися з бендерівцями (українцями), бо в Брянських лісах вже була обстановка, як у 17-му столітті – при нальотах татар на Слобожанщину.

 • По комментариям видно, что я был прав. У некоторых людей дискуссия на эту тему вызывает агрессию.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: