Щacти тoбi, Тeтянкo!

 

 

04898997.jpg
Пам’ятаю 1 вересня 2010 року, коли у 3(7) клас прийшла «новенька» дівчинка. «Їй буде важко у цьому «зірковому» класі», – подумала я. Але вже після першого спілкування зрозуміла, що місце цієї учениці саме в цьому класі. А вже за кілька днів у мене склалося враження, що Таня Савицька постійно навчалася у цьому класі.

Не можна було не помітити лідерських здібностей Тані. Вона постійно у центрі уваги, вміє відстоювати свою думку, при цьому завжди толерантна. І тому, коли підійшов час учнівських президентських виборів, не було сумніву в перемозі Тетяни Савицької.

Організована, наполеглива, старанна, комунікабельна, вихована, завжди привітна і у доброму гуморі. Ця дівчина завжди на позитиві, від неї іде тепло, лагідність, милосердя. Вона дуже цікавий співрозмовник, компетентна у будь-якій темі. Тому особисто я з нею спілкувалася на рівних.

Будучи президентом учнівського самоврядування гімназії, членом Малої академії наук України в Сумській області, членом агітбригади «Стимул», солісткою РПК, членом обласної збірної команди Сумської області з пішохідного та велосипедного туризму – це не завадило Тані показати високий результат у навчанні.

Днями випускниця Таня Савицька закінчує свій президентський термін. Хочу особисто подякувати їй за громадську роботу, сподіваюся на її успішну кар’єру, бо саме такі патріоти, лідери потрібні нашій Україні!
Щасти тобі, Тетянко!
Лариса Хомічова,
заступник директора гімназії

 

 

 

http://krasnews.at.ua/news/shhasti_tobi_tetjanko/2015-05-20-5018
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: