Щo дocягнyтo, a щo нe вдaлocя

49331829.jpg

11 березня 2015 року в селищному Будинку культури, широкому колу громадськості, був представлений звіт Угроїдського селищного голови Сергія Соляника, за час його перебування на посаді з 2010 по 2015 роки.

У ході своєї доповіді Сергій Васильович детально та змістовно розповів присутнім про роботу, яка була ним зроблена, куди і на що були використані бюджетні кошти, що було досягнуто, а що не вдалося. В доповіді йшлося про питання щодо водозабезпечення селища, освітлення вулиць, благоустрій, утримання закладів соціальної сфери тощо. Розповів він також і про плани на майбутнє.

Далі зустріч перейшла у формат «запитання-відповідь», кожен присутній мав змогу задати питання, які його турбували. Більшість питань було поставлено представниками громадської організації «Відродження Угроїд» Володимиром Комендантом та головою організації Василем Осьмачко, ними були направлені запити на отримання інформації щодо земельних питань, водних ресурсів, використання бюджетних коштів тощо.

Що всі питання, які піднімалися на зібранні, не залишаться поза увагою районної влади. запевнив голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, який також був присутній на звіті.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: