Щoб зaпoбiгти нacильcтвy cepeд шкoляpiв

 

Останнім часом почастішали випадки насильства та жорстокості серед дітей шкільного віку стосовно своїх однолітків, які набули широкого резонансу в суспільстві.

Так, у м. Чернігів неповнолітні дівчата нанесли тілесні ушкодження своїм одноліткам, інші школярі фіксували процес побиття за допомогою мобільних телефонів.

У Київській області двоє хлопців п’ятнадцяти та шістнадцяти років знущалися, катували та нанесли тілесні ушкодження десятирічному хлопчикові – дитині-інваліду.

З метою запобігання жорстокому поводженню з дітьми, захисту їх від різних форм насильства співробітниками Краснопільського ВП проводяться ряд заходів щодо роз’яснювальної роботи серед учнів шкіл стосовно правової відповідальності за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, у першу чергу проти життя, здоров’я, волі, честі та гідності особи, а також серед вчителів щодо своєчасного інформування поліції про зазначені факти.

Також працівники поліції вкотре звертаються до батьків, що існує правові наслідки учинення їх дітьми протиправних дій, а також відповідальність батьків або осіб, які їх замінюють, за вчинення правопорушень дітьми, які не досягли віку адміністративної чи кримінальної відповідальності.
Інф. Краснопільського ВП.

 

http://krasnews.at.ua/news/shhob_zapobigti_nasilstvu_sered_shkoljariv/2017-06-08-7888
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: