Щoб зycтpiти в чиcтoтi i cилi Xpиcтoвe Вocкpeciння

67821970.jpg

Прихожани Краснопільського Свято-Успенського храму з нетерпінням чекали завершення його ремонту. Минулої п’ятниці єдиновірні брати і сестри зібралися разом, щоб після грандіозного ремонту навести порядок в храмі.

Передувала роботі молитва, яку настоятель храму, митрофорний протоієрей Іоан Дубляк виконує кожного богослужіння, пом’янули невинно убієнних в АТО. Згадали хвилиною мовчання і нашого земляка з Мезенівки Артура Костюченка.

Того дня зібралося багато прихожан, кожному вистачало роботи: витирали від пилу ікони, люстри, підсвічники, мили підлогу тощо. А з настанням тепла планується фарбування підлоги.

Нині храм не впізнати. Переступивши його поріг, здається, що із землі потрапив на небо. Білосніжні стіни, сяють ікони, а з них посміхаються Святі. Сам Господь Ісус Христос і Матір Божа тебе запрошують на богослужіння. Словом, храм величний, намолений і в ньому відчувається молитовний дух. Приходьте – самі переконаєтесь.

Звичайно, все це зроблено завдяки настоятелю храму, організаторським здібностям матушки Марії, прихожанам храму, які допомагали хто чим міг: хтось фінансово, хто обіди готував найманим робітникам чи виконував інші роботи.

Після прибирання всі зібралися в трапезній, де отець Іоан і матушка Марія висловили слова вдячності прихожанам за активну участь у облаштуванні і ремонті храму, небайдужість і щирість в послуху. І це ще одне підтвердження того, що церква непохитна, церква, як богатир, якого ніхто не зламає. Це місце, де втішають, якщо в когось горе, а від звуків таємничого піснеспіву, проповідей батюшки, запаху ладану на душі враз стає легко.

А в Прощену неділю люди відвідали богослужіння, після якого отець Іоанн, хвилюючись, просив прощення в усіх присутніх, це ж саме робили прихожани, щоб з добром і любов’ю пройти Великий піст із зустріти в чистоті і силі Христове Воскресіння – паску.
М. МИРОНЕНКО.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: