Шкiльнe caмoвpядyвaння – виxoвaння лiдepiв нoвoї фopмaцiї

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.aНаш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.

Саме тому адміністрація Самотоївської школи в цьому році значну увагу приділяє пошуку і підтримці учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямованні на активну участь у громадському житті, молоді, яка має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.

Байдужість або недовіра до учнівської ініціативи можуть згубно позначитися на паростках учнівського самоврядування. З метою відкриття цілком інших перспектив, а саме: бути реальною часткою педагогічного процесу (участь та співпраця дорослих і дітей у спільних справах) у школі директор школи Кравченко Т.І. особисто провела бесіду із старостами 1-11 класів.

Тетяна Іванівна наголосила на тому, що лише самі школярі на практиці зможуть здобути навички організаційної роботи, ефективної комунікації і головне – вміння переконати колектив у необхідності реалізації конкретних дій.

СЕЛЕМОН АННА
Голова учнівського самоврядування учениця 9 класу

 

Детальніше тут: http://samotoivka.webnode.ru/novini-shkilnogo-zhittya-2015-2016-n-r/

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: