ШКIЛЬНI CВЯТA У CAМOТOЇВЦI

55427585.jpg

Теплого весняного дня 29-го травня на подвір’ї Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів пролунав останній дзвоник.

Незважаючи на непросту ситуацію у країні, школярі зустріли черговий фініш навчання з добрими досягненнями у навчанні, культурно-масовій роботі, спорті – сам перелік прізвищ та назв конкурсів, олімпіад, змагань районного, обласного, Всеукраїнського рівнів, де самотоївські учні добре себе проявили, зайняв левову частку офіційної частини свята.

Наприклад, стипендіат голови районної державної адміністрації, учень 9-го класу Афанасьєв Станіслав – вихованець клубу любителів бігу ім.Литвиненка, а нині – спортсмен Сумської міської дитячо-юнацької спортивної школи СОО ВФСТ “Колос” – член збірної команди Сумської області з легкої атлетики, багаторазовий чемпіон обласних змагань, призер Всеукраїнських змагань. Намагається не відставати від нього і однокласник Голуб Олександр – діючий чемпіон області з легкої атлетики.

03532593.jpg

На свято приїхав їх тренер з Сум, щоб особисто вручити подяки від директора дитячо-юнацької школи та щиро подякувати педагогам, батькам, які з дитинства прищепили хлопцям завзятість у боротьбі до перемоги, тягу до самовдосконалення, цілеспрямованість та мотивованість.

Наступного дня, 30-го травня, вже і випускний вечір.

57414067.jpg

Хлопці в елегантних костюмах, дівчата у витончених вечірніх сукнях, схвильовані та горді за своїх дітей батьки, сльози прощання зі школою та найкращі побажання від вчителів, рідних, друзів. Як говорять самі випускники – є дні, які хочеться прожити ще і ще – якраз таким і є день з випускним святом.

34932092.jpg

Шкільна рок-група “Креатив” – один з учасників концертів на випускному вечорі та Дні села.
О. ДЕСЯТНИЧЕНКО
Більше фото на сайті автора:

http://desalex.ru.gg/_-%26%2….015.htm

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: