ШКIЛЬНI CВЯТA У КPACНOПIЛЛI

28950868.jpg

29 травня у загальноосвітніх школах Краснопільщини пролунав останній дзвоник. На цих святах побували очільники району, депутати районної і обласної рад, керівники підприємств, установ та організацій. Вони тепло привітали учнів із завершенням навчального року, а випускників із вступом у доросле життя.

Щороку свято останнього дзвоника відрізняється не лише сценарієм його проведення, кількістю випускних класів і первачків, а найголовніше – гордістю учнів за рідну школу, як за власну родину. Принаймні такі почуття відбивалися на обличчях старшокласників та цьогорічних випускників Краснопільської ЗОШ – I-III ст.

Святкове вбрання шкільного подвір’я, багато людей, серед яких батьки, родичі, друзі учнів. Звучать мелодії про школу. Такою для них залишиться незабутня картина свята останнього дзвоника. З перших хвилин воно захоплює своєю урочистістю і яскравістю. Традиційне підняття Державного прапора, бентежні звуки Гімну України, покладання учнями школи живих квітів до Меморіалу загиблим воїнам. І, звичайно ж, теплі, щирі, хвилюючі слова вітань на адресу учнів, випускників.

Не прихованою радістю і гордістю сяяли очі відмінників навчання, активістів шкільного життя, переможців учнівських предметних олімпіад, спортивних змагань різного рівня, коли вони отримували з рук директора школи відзнаки за сумлінне навчання, перемогу в олімпіадах і різноманітних конкурсах, серед них і за участь у районному конкурсі у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

30116462.jpg

Загалом такі відзнаки отримало понад п’ятдесят учнів, що є яскравим свідченням великого іміджу навчального закладу, професійного рівня педагогів, потягу учнів до знань.

26145565.jpg

Лунають звуки шкільного дзвоника, який підводить риску епопеї напруженого, насиченого і цікавого нинішнього навчального року.

Все, що відбувалося на святі останнього дзвоника у Краснопільській гімназії, було щирим, душевним, хвилюючим. І привітання учнями своїх вчителів, батьків, і радість від довгоочікуваних канікул, і сльози випускників.

19226219.jpg

А ще під час урочистотей було підведено підсумки роботи. Так, звання “Клас року” отримав 2 (6) клас (класний керівник Корнієнко Оксана Анатоліївна); Учень року – Манжула Богдана – випускниця гімназії.

78650599.jpg

Слова подяки Надії Семенівні Якубі пролунали з вуст переможниці конкурсу «Flex» Алексенко Альони. Цікаву і змістовну програму підготували випускники: вони заспівали гімн гімназії та затанцювали флеш-моб, під час якого пролунав останній дзвоник.

А у суботу у навчальних закладах відбулися традиційні випускні вечори.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: