Шкoляpi пoчaткoвoї лaнки чoтиpьox шкiл нa Cyмщинi нaвчaтимyтьcя пo-нoвoмy

 

 

 

Про це під час засідання робочої групи із сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад у режимі відеоселекторної наради повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА.

За її словами, з 1 вересня 2017 року Краснопільська і Недригайлівська ЗОШ, а також Сумська ЗОШ №27 та Шосткинська спеціалізована школа №13 візьмуть участь в експерименті щодо впровадження нового державного стандарту в початковій школі.

«Звичайно, це складний процес, тому що це і нова матеріальна база, і оздоблення початкових класів, і обладнання сучасних ігрових, класних, музичних кімнат, кімнат фізичного виховання, ігрових майданчиків. Крім того, це підготовка наших вчителів початкової ланки, адже навчальний процес змінюється повністю, вчитель працює із дитиною за інтегрованими планами, – розповіла Вікторія Гробова. – Головна мета цього експерименту – виробити у дитини мотивацію до навчання».

 

http://krasnews.at.ua/news/shkoljari_pochatkovoji_lanki_chotirokh_shkil_na_sumshhini_navchatimutsja_po_novomu/2017-08-03-8164
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: