Школярі церковної школи Іллінського храму допомагали лісу позбавитись від бруду

Весна – благодатна пора пробудження всього живого. Земля вкривається зеленою ковдрою, пробуджуються від зимового сну дерева, заводять свої пісні пташки. Та, на жаль, далеко не всі вміють цінувати цю життєдайну красу Божого світу. Навесні, коли зелений покрів землі ще не досить щільний, добре видно недбальство людських рук. На узліссях, обочинах доріг можна побачити цілі завали фантиків з-під цукерок, пластикового посуду, скляних пляшок та іншого бруду.

Нещодавно, церковна школа Іллінського храму замінила свої заняття у класному приміщенні на похід до лісу. І не лише для того, щоб подихати цілющим лісовим повітрям та помилуватися красою весняних квітів. А зробити свій посильний внесок у справу загальнодержавного значення – допомогти лісу позбавитись від бруду, в рамках проведення в районі акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Прихопивши з собою рукавички та пакети для сміття, взялися до справи, і за півгодини роботи назбирали купу сміття.

“Сподіваємось, що зроблена справа стане для школярів суттєвим виховним моментом, а для відпочивальників – уроком людяності”, – прокометував участь школярів у трудовому десанті настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський.

Продовжився трудовий десант рухливими іграми на свіжому повітрі. А у храмі на юних трудівників вже чекав смачний обід.

Більше фото: http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2018-05-18-397

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: