Сумський базар набув статусу “ЄВРО”

23 квітня в Сумах, на території Центрального ринку, відкрився новий торговий центр – «Євробазар».

Підприємці з палаток, що стояли по периметру ринку, перебралися в нові магазини за склом всередині сучасного 4-поверхового комплексу. Загалом тут буде до 500 бутиків площею від 18 до 30 метрів квадратних з торгівлі товарами промислової групи. На четвертому поверсі – кафе площею 450 кв. м. На всіх рівнях торгового центру, в атріумах, розмістять аптеки, банкомати, автомати самообслуговування та інші об’єкти.

Тож відтепер на сумському ринку діятиме комфортний світлий торговий центр з просторими вестибюлями і коридорами, сучасними торговими точками, ескалаторами, панорамнним і вантажним ліфтами. Центр обладнаний системою опалення, кондиціонування, вентиляції, пожежогасіння та камерами відеоспостереження.

Загальна площа “Євробазару” – 24 тис. кв.м, орендна – 14 тис. кв. м. Бюджет будівництва склав 160 млн грн. Половину цієї суми виділив “Ощадбанк” в рамках кредитної лінії.

У день відкриття перших відвідувачів «Євробазару» чекали не лише покупки, приємні сюрпризи, а й цікава розважальна програма з розіграшем призів.
http://everyday.sumy.ua/sumskij-bazar-stav-yevro/

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: