Сумський УКРОП розпочинає акцію «Ви нам потрібні здоровими!»

Сумський УКРОП розпочинає акцію «Ви нам потрібні здоровими

Тисячі синів, братів, коханих, чоловіків кожного дня захищають мирне життя всієї України на Сході, а ми в свою чергу маємо дбати про них. І зовсім неважливо,  на передовій вони зараз, чи демобілізувалися і повертаються до звичного життя – кожен з них в однаковій мірі потребує підтримки матеріальної, правової, моральної, медичної – нашої з вами підтримки.

Сумська обласна організація політичної партії  «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»оголошує акцію «Ви нам потрібні здоровими!», метою якої є збір медичних препаратів та необхідних матеріалів для створення на базах районних лікарень банку ліків для бійців, що повернулися з АТО. Найперше УКРОПівці звертаються до представників приватних медичних центрів та лікувальних закладів з проханням надати необхідне: а це знеболюючі, антисептики, мазі, що знімають запалення, ліки від спазмів, серцево-судинних захворювань, перев’язочні матеріали та ін. Все, що вдасться зібрати, організатори акції передадуть в комунальні лікарні області.
 «Чому ми звертаємося конкретно до приватних закладів? Бо за той час, що триває війна, пересічні громадяни робили і роблять неможливе: збирали і збирають на війну тих, кого мобілізують, допомагають продуктами, одягом, будівельними матеріалами, купують дороговартісні прилади – перелік невичерпний.. Спільне горе не залишило осторонь нікого: ні молодь, ні бізнесменів, ні пенсіонерів…  Ця допомога рахується вже мільйонами гривень. Але кожного дня все гостріше постає не менш важливе питання – як допомогти тим воїнам, що повільно повертаються до мирного життя. Давайте дивитися правді в очі: чим їм сьогодні зможуть допомогти в звичайній лікарні за місцем проживання? Мало чим… Там би і раді, але проблема, як завжди, в коштах – в місцевих лікарнях їх просто немає, придбати ліки там не можуть», – констатує головний укропівець Сумщини Владислав Луговий. Тож партійці вирішили мобілізувати ресурси.
За словами волонтера Юрія Цаплієнка, поки солдати знаходяться на сході країни, їм значно допомагають наші і закордонні волонтерські організації, про них більш-менш піклується держава. Та коли солдат демобілізується, держава про нього забуває – майже всі задекларовані пільги для воїнів АТО в реальності не працюють. «Це стосується всіх сфер, в тому числі і медичного забезпечення. Замість того, щоб в достатній кількості фінансувати державні заклади, де лікуються бійці, влада шле лише циркуляри головним лікарям з вимогою надавати безкоштовне лікування. А фінансового забезпечення – зась. Ми звертаємось до приватних медичних закладів з проханням знайти можливість, допомогти і показати воїнам, що вони нам потрібні і потрібні саме здоровими», – говорять в Сумскому «УКРОПі». 

 

І додають: благодійники можуть звертатися до обласної парторганізації «Українського об’єднання патріотів УКРОП» у Сумах за адресою: вул. Петропавлівська, 60 (напроти бібліотеки УАБС)
Поділитися цим: