ТCН знaйшлa пepшy любoв Aндpiя Дaнилкa, якy вiн шyкaв пoнaд 30 poкiв

36304117.jpg

Український артист Андрій Данилко, він же зірка Вєрка Сердючка, понад 30 років розшукував своє перше кохання, з яким познайомився, коли йому було лише 11 років. ТСН вдалося відшукати жінку, яка підкорила серце малого Данилка. Валентина Васько – так звуть перше кохання Андрія. Вона економіст за освітою, багатодітна мама, останні двадцять років живе на Сумщині, у селі Самотоївка.

Саме про неї ще три роки тому в інтерв’ю ТСН згадував Андрій Данилко і називав її своїм першим коханням. Саме тоді і Валентина зрозуміла, що хлопчик з далекого дитинства, і відома чи не на весь світ Вєрка Сердючка – це та сама людина. “Я була шокована. Мені подзвонили, я з Хоружівки родом. Мені подзвонили, ото, як шукав він, у 2012 році. А в мене якраз батько вмер у тому році”, – розповіла Валентина.

Вона економіст за освітою, багатодітна мама. Останні двадцять років Валентина живе на Сумщині, у селі Самотоївка. Світлини з піонерського табору “Маяк” на Полтавщині – єдине, що залишилося на згадку про підлітка Андрія Данилка. Це було майже 30 років тому. У дитячому таборі Данилко і Васько були лише три тижні. Цього часу Андрію вистачило, щоб закохатися. А Валі – ні. “То було дитинство. Щоб мені це була перша любов – ні. Мені це не була перша любов. А так, просто, в таборі знайомий, товаришували і все”, – зізнається Валентина.

Вона вже вдруге заміжня. Має чотирьох синів, доньку, двадцять соток городу і велике господарство. Їй 39 років і каже – своїм життям вона задоволена. До творчості Андрія Данилка – байдужа. Бо має інші музичні вподобання.

34911003.jpg

“Я не прихильник Вєрки Сердючки. Чесно. Не великий, взагалі. Я не розумію, як може чоловік перевдягнутися у жінку. Ну це не моє”, – з усмішкою поділилася перша любов Данилка.

Відповісти Валентину Васько вмовив її зять. П’ять днів тому донька вийшла заміж і саме на весіллі, коли танцювали під Вєрку Сердючку, хлопець дізнався, що його теща – перше кохання Андрія Данилка. Відмовити нареченому вона не змогла. Валентина зізнається, якщо Андрій захоче її побачити, то вона буде не проти з ним зустрітися.
Журналіст ТСН Тетяна Боковня

Сюжет можна переглянути тут: http://tsn.ua/glamur….02.html

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: