Тeбя пocoдют, a ты нe вopyй!

Прокуратурою Сумської області до суду скеровано обвинувальні акти стосовно трьох службових осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
Під час досудового слідства встановлено, що інспектор митного поста «Велика Писарівка» відділу митного оформлення Краснопілля Сумської митниці ДФС України В. вимагав та неодноразово отримував неправомірну вигоду від місцевого мешканця за сприяння в перетині товару через митний кордон України поза митним контролем. Затримано службовця «на гарячому» 31 березня 2015 року під час отримання хабара в сумі 32 тисячі рублів (близько 13 тис грн).

У ході досудового розслідування встановлено, що начальник поста екологічного контролю «Катеринівка» К. вимагав та отримав неправомірну вигоду від свого підлеглого за залишення на займаній посаді. Вказану особу затримано «на гарячому» 2 березня 2015 року під час отримання хабара в розмірі 2700 грн.

У ході досудового розслідування встановлено, що заступник начальника – начальник кримінальної міліції Конотопського міськвідділу УМВС в Сумській області Ш. вимагав та отримав неправомірну вигоду від місцевого мешканця за невжиття заходів правового характеру. Правоохоронець затриманий «на гарячому» 9 квітня 2015 року під час отримання хабара в розмірі 30 тис грн.

У разі доведення вини підозрюваних, кожному з них загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
Інф. прес-служби Прокуратури Сумської області

http://krasnews.at.ua/news/tebja_posodjut_a_ty_ne_voruj/2015-06-10-5103

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: