Тeтянa тa Юpiй Зaвpaжнi. Тaнoк життя в pитмi дoбpa

 

Мальовнича природа Грязнянського цукрового комбінату, від якого уціліла лише вежа та адміністративне приміщення. Саме в цьому приміщенні проживає родина Тетяни та Юрія Завражних.

47006168.jpg

Тетяна Анатоліївна родом із західної України, закінчила Київський ВУЗ за спеціальністю економіка. З дитинства займалася танцями, не залишила захоплення і в студентські роки. За запрошенням приїхала працювати до Грязнянського цукрового заводу економістом. Тут і звела їх доля з Юрієм.

Юрій Вікторович за освітою інженер-електрик, з юності захоплювався різними видами боротьби. У 2001 році службові справи привели його до Чернеччини. Пара познайомилась та створила сім’ю. Голова родини облаштував родинне помешкання, заздалегідь плануючи залу для занять боротьбою. Взірцем для чоловіка був його тренер, який вчив не лише прийомам, а й життєвим мудрощам. Наслідуючи вчителя, чоловік підібрав команду з дівчаток, які залюбки відвідували уроки та мали певні досягнення. Але згодом на родинній раді було вирішено спрямувати заняття на менш безпечний – танцювальний напрямок. Так у 2006 році було створено танцювальний колектив “Синтез”.

69284335.jpg

Тетяна та Юрій зібрали колектив із місцевих дітлахів, тренування проходили у їхньому будинку безкоштовно. Задоволенням для викладачів була зайнятість та успіхи дітей. Знаходив кошти Юрій Вікторович і для придбання костюмів.

49262960.jpg

У 2006 році після виступу на великодніх святах, під впливом весняного сонечка, загальним колективним рішенням назву змінили на “Березіль”.

83665177.jpg

Нині у репертуарі та дизайні костюмів колективу відчувається ніжна душа Тетяни Анатоліївни та бойовий дух Юрія Вікторовича. “Березіль” є учасником всіх культурно-масових заходів, постійні гості на святах сіл району. Ученицею своїх батьків є і їх донька.

42856416.jpg

07893038.jpg

Учасники колективу називають Завражних “мама Таня” та “тато Юра”, але після занять вони розходяться по домівках, і будинок пустіє. А в них двох була давня мрія – велика дружна родина та відлуння дитячого сміху у великому житловому приміщенні.

06959175.jpg

37937363.jpg

89070992.jpg

56349983.jpg

81804485.jpg

У березні 2016 року на двох синочків та двох донечок поповнилася родина Завражних. Отримавши статус прийомної сім’ї, дарують батьківську любов діткам, позбавленим батьків-ського піклування. Тепло, затишок та добро панує в родині.

Сім’я тісно співпрацює з Краснопільським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Дітки проживають в чудових умовах, мають все необхідне для життя та розвитку і звичайно ж танцюють, танцюють в ритмі добра та злагоди. Всі разом тепер планують збільшення родини. Подружжя Завражних відчуває в собі виховний потенціал та запас любові, аби віддавати родинне тепло діткам, позбавленим батьківського піклування.
І. Загорулько.
Газета “Перемога”

Джерело

: http://krasnews.at.ua

http://krasnews.at.ua/publ/rozpovidi_pro_zemljakiv/doli_ljudski/tetjana_ta_jurij_zavrazhni_tanok_zhittja_v_ritmi_dobra/4-1-0-753
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: