«ТOЛEPAНТНICТЬ В НAШOМУ ЖИТТI. ЗAЛИШAЙCЯ ЛЮДИНOЮ!»

95028391.jpg

Уже 22 роки світ святкує Міжнародний день толерантності, що урочисто був проголошений «Декларацією принципів толерантності», затвердженою у 1995 р. на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО.

Кожному українцю важливо пам’ятати про те, що до людей треба ставитись так, як до себе. Тільки тоді можна буде говорити про добре виховане та толерантне українське суспільство. Зараз в Україні дуже багато людей різних національностей, людей з різним кольором шкіри, з різними фізичними можливостями. Тож не дивно, що тема толерантності в Україні насправді важлива і актуальна.

16 листопада на базі Чернеччанської НВК фахівцем із соціальної роботи Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталією Білогур проведено урок «Толерантність у сучасному житті». Учні ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоди відпрацювати у конкретних життєвих ситуаціях модель толерантної поведінки. Учні пізнали глибше зміст слова «толерантність», і що означає бути толерантним, навчилися прийнятим в суспільстві принципам спілкування, розглянули варіанти, як уникнути конфлікту та агресії. Бо, кожен з нас повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування.
КРЦСССДМ

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: