Тpи мicяцi, 15 тypiв, 120 мaтчiв, coтнi гoлiв i мaca пoзитивниx вpaжeнь

87541265.jpg
 

Завершився футзальний марафон під назвою «Відкрита зимова першість Краснопільської ДЮСШ». Позаду залишились три місяці змагань, п’ятнадцять турів, 120 зіграних матчів. Яким видався вже шостий турнір, проаналізувати виступ команд ми попросили директора Краснопільської ДЮСШ Володимира Мигаля.

– Перш за все хочу подякувати вболівальникам, які щонеділі заповнювали спортивну залу, підтримували команди. 120 матчів – це не мало, із яких лише чотири не відбулися, що говорить про відповідальність як гравців, так і спонсорів, тих, хто опікується спортом у своїх населених пунктах.

Цього року вперше брала участь у турнірі команда «Кристал» з Мезенівки. Починали мезенівці важко, як наслідок відчутна різниця забитих і пропущених м’ячів. Ті, хто слідкував за матчами, думаю, зі мною погодяться, що команда в протягом турніру почала прогресувати, але вибратися із дна турнірної таблиці не зуміла, як наслідок, посіла 16 місце. Попри це ми щиро вдячні «Кристалу» за участь, розраховуємо на неї і в наступній першості. Кращим гравцем у складі команди суддівська колегія визначила Миколу Подшивалова.

Вже вшосте проходить наш турнір, але ще з першого ми поставили собі завдання – використовувати зимову першість для підготовки вихованців ДЮСШ молодшої вікової групи до літнього сезону. Будемо традицію участі двох команд ДЮСШ продовжувати й далі, коли одна складає конкуренцію дорослим в цьому сезоні, інша підтягується до її рівня в наступному. Як ви зрозуміли, мова йде про команду ДЮСШ-2, яка цього року посіла 15 місце. Вже у травні на хлопців очікує друге коло ДЮФЛ, тож сподіваюсь, що в зимових матчах із дорослими і досвідченими футболістами вони набиралися досвіду. Попри рівний склад кращим у складі ДЮСШ-2 визнано Андрія Лисенка.

14 місце цього року посіла команда «Сокіл» із Грабовського. Так сталося, що вона не змогла дограти всі матчі першості, тож згідно із регламентом отримала мінус 2 очка. Хочу вірити, що в майбутньому усі проблеми будуть вирішені і «Сокіл» боротиметься за вищі місця. Кращим гравцем у складі «Сокола» суддівська колегія визнала Євгена Шалашенка.

13 місце посів краснопільський «Явір», від якої вболівальники просто в захваті. Мабуть не останню роль в цьому відігравав «вічний двигун» у складі «Явора» Григорій Бабіч, якого заслужено визнано кращим у її складі.

На жаль, дещо здав цьому році «Оберіг». Ми сподівалися, що покровчани складуть гідну конкуренцію лідерам в боротьбі за більш високі місця. Не знаю в чому проблема, адже склад «Оберіга» був традиційно сильним, зіграним. В будь-якому разі організатори першості чекають на цю самобутню команду в наступному році, а сьогодні кращим гравцем у її складі визнано Романа Коваленка.

ФК «Чернеччина» вже в першому турі показала, як треба грати у футбол, показала так, що навіть гравці команд-лідерів почали два рази в тиждень ходити на тренування (сміється). Дякуємо за участь команді в цілому, і зокрема Івану Захаруку, людині, яка не лише грає у складі ФК «Чернеччина», а й займається багатьма організаційними питаннями.

Попри неблизьку відстань стабільно бере участь в першості, бореться, показує характер осоївський «Оріон», який посів 10-ту сходинку. Євген Трофимович – дисциплінований хлопець, увесь націлений на ворота суперників, тож заслужено має право сьогодні називатися кращим у складі «Оріону».

Інтригою цьогорічної першості була участь в ній відразу двох команд із сусіднього Великописарівського району. Ми неодноразово розмовляли з хлопцями, в принципі вони не проти грати не лише у зимовій відкритій першості Краснопільської ДЮСШ, а і в літньому чемпіонаті. Наразі це питання залишається відкритим, а сьогодні «Арсенал» фінішував дев’ятим, а кращим гравцем у її складі визнано Сергія Гладченка.

Коли «Спарта» – ще одна команда з Великописарівського району, заявлялась для участі в першості, її гравці не приховували, що навряд чи їм до снаги боротися за високі місця, головне для них участь, але в підсумку «спартанці» обійшли сильніших земляків із «Арсеналу». Від імені організаторів турніру хочу подякувати Григорію Рибалку, завдяки якому великописарівці гідно, без пропусків, пройшли увесь змагальний марафон.

Сьоме місце посіла «Юність» з Угроїд. Не буду приховувати – до останнього ми бачили цю команду як мінімум в шістці кращих, але прикра поразка в останньому турі відкинула «Юність» з п’ятої на сьому сходинку. Та попри це не можу не відзначити, що угроїдська команда повністю сформована із місцевих гравців, хлопці неодноразово демонстрували силу волі, чим завоювали прихильність багатьох вболівальників, а кращим гравцем визнано Олександра Побідинського.

Як я говорив на початку, команда Краснопільської ДЮСШ своєю грою, результативністю, наполегливістю продемонструвала, що здатна конкурувати з більш досвідченими учасниками першості. Як директор ДЮСШ і як призер турніру у складі «Харчовика», відзначу, що хлопці ростуть, додають в майстерності і вже наступного року цим складом доведуть, що їх місце не в шістці, а в трійці призерів, тим більше, що в команді є такі хлопці, як Ярослав Красюк, який викладався на всі сто у всіх матчах.

«Колос» із Самотоївки – ще одна команда, повністю сформована із своїх вихованців. А ще у них є власний вболівальник, юний Роман Горенко – нині вихованець ФЦ «Барса», який був присутній практично на всіх матчах і підтримував старших колег. Сподіваюсь, за Романом і його однолітками – майбутнє нашого футболу, а цього разу кращим у складі самотоївців визнано голкіпера Богдана Угніча.

ФК «Мезенівка» як влітку, так і під час зимової першості, до останнього йшла в лідерах, але утриматися за призову трійку не вдалося. Але навіть не сумніваюсь, що в боротьбі за суперкубок, який відбудеться 22 березня, мезенівці ще себе покажуть. Команда молода, повністю сформована із випускників Краснопільської ДЮСШ, третій рік стабільним складом демонструє красивий і змістовний футбол. Хочеться подякувати мезенівському сільському голові Миколі Васильовичу Гавенку, який підтримує не лише футбол, а й взагалі дбає про розвиток масового спорту. Ми довго обговорювали, кого ж визнати кращим серед гравців ФК «Мезенівка», адже в цілому склад рівний, зрештою дійшли згоди, що таким сьогодні є Владислав Спєшилов.

«Бронзовий призер першості, «Прикордонник» – команда сюрприз, адже може обіграти лідера і не зібратися на матч проти аутсайдера. Але знову ж не можна не відзначити, що більшість гравців «Прикордонника», це вихованці нашої ДЮСШ, серед яких воротар Олександр Щербак, якого визнано кращим.

03683850.jpg

Срібло цього року здобув «Харчовик». Важко щось сказати про свою команду. Грає, як може, або сама не грає, і супернику не дає (сміється). Склад команди у нас не чисельний, тож порадившись у вузькому колі, вирішили визнати кращим Миколу Завалія, який своєю грою, своїм прикладом доводить, що у футбол можна грати у будь-якому віці.

19256143.jpg

Зрештою, від імені Краснопільської ДЮСШ, вболівальників, усіх учасників першості хочу привітати «РОСТ» із чемпіонством! Склад справді сильний, когось одного виділити складно, але суддівська колегія спробувала і зупинилась на Миколі Найденку. По гучним оплескам, якими футболісти і вболівальники привітали наше рішення, ми зрозуміли, що не помились.

15346558.jpg

Якщо звернутися до статистики, то в середньому в одному матчі забивалося близько 10 голів. У гонці бомбардирів із 48 голами першість здобув гравець самотоївського «Колосу» Олексій Фурман. Найменше витягував м’яча із сітки власних воріт голкіпер «Харчовика» Ігор Прикота, що дозволило йому отримати статуетку кращого воротаря турніру. А ось Станіслав Почтарьов із «Прикордонника» отримав приз вболівальницьких симпатій.

Тож користуючись нагодою хочу ще раз подякувати всім гравцям за участь в першості, а вболівальників запросити 22 березня на розіграш Суперкубку, за який змагатимуться шість кращих команд зимової першості.

 

Більше статистики, рейтинг бомбардирів відкритої першості дивіться на сайті http://futbolkrasn2.at.ua

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: