Тpивaє cтвopeння cпpoмoжниx гpoмaд

61864384.jpg

«Процес підготовки перспективного плану формування спроможних громад Сумської області увійшов у фазу фінальних консультацій з окремими громадами. На даний момент з районів надійшли пропозиції щодо створення орієнтовно 47 об’єднаних громад», – у ході апаратної наради наголосила директор регіонального офісу реформ Ніна Мельник.

За її словами, громади Краснопільщини, Липової Долини, Кролевеччини, Путивльщини запропонували створити по одній спроможній громаді.

«Середино-Будський, Велико-Писарівський, Буринський, Білопільський, Шосткинський, Тростянецький райони планують створити по 2 об’єднані громади. На Ямпільщині, Лебединщині та Охтирщині пропонується утворити по 3 територіальні громади. На Глухівщині, Недригайлівщині, Роменщині та Конотопщині – по 4, на території Сумського району та міста Суми – 5», – розповіла директор регіонального офісу реформ.

Тривають окремі консультації щодо вирішення особливостей об’єднання громад міста Шостка, Глухівщини та Недригайлівщини.

Ніна Мельник зазначила, що найбільш оперативно перспективний план добровільного об’єднання громад районного рівня було підготовлено на Білопільщині.

Процес об’єднання передбачає декілька етапів: підготовка перспективного плану формування спроможних громад області, його схвалення сесією обласної ради та затвердження Кабінетом Міністрів. За цим слідує саме об’єднання громад та проведення місцевих виборів, нагадала директор регіонального офісу реформ – інформує http://regionews.sumy.ua/node/49823

.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: