Цi днi в icтopiї paйoнy. 11- 17 вepecня

70643156.jpg

1977. На Сумському дослідно-експериментальному заводі ВНДІ компресормашу відбувся обласний конкурс молодих токарів. У сумі двох етапів конкурсу професійної майстерності почесне третє місце посів робітник Михайлівського заводу вогнетривів Віктор Сиромуков, який представляв Краснопільський район.

1981. 16 років було Павлу Семеновичу Кукленку, коли розпочалась Велика Вітчизна війна, і хлопець добровольцем пішов на фронт. Не одна розвідка, яку провів колишній колгоспник з с. Великий Бобрик, дозволила командуванню виробити плани успішних операцій. В 1945 році він був представлений до нагороди Орденом Вітчизняної війни ІІ ступеня. Та не отримав його наш земляк – в одній із розвідок сержант загинув смертю героя. У ці вересневі дні 1981 року на урочистій лінійці у Великобобрицькій середній школі, де навчався П. С. Кукленко, райвійськком Л. В. Тарасенко орден вручив батьку розвідника – Семену Григоровичу.

У житті завжди є місце подвигу – про це свідчить випадок, що стався наприкінці літа в Миропіллі. Зоставшись на кілька хвилин без догляду маленький хлопчик впав у річку Псел. Бабуся кинулася рятувати онука, але плавати не вміла. Крик про допомогу почули учні 9 класу місцевої школи. Першим прибіг до місця пригоди Юрій Носок, який відразу витяг з річки хлопчика, який вже зник під водою. А Михайло Шульга, Сергій Примін, Микола Овилко надали допомогу бабусі, якій стало погано. У ці вересневі дні 1981 року за мужність Юрій Носок нагороджений медаллю “За врятування потопаючого”, а його друзі – Почесними грамотами райвиконкому.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: