Цi днi в icтopiї paйoнy. 4-11 вepecня

1959. У районному будинку культури почав працювати гурток крою та шиття. Він працює тричі на тиждень, його відвідують до ста дівчат. Тривалість одного заняття – три години.

В Сумах відбулась спартакіада споживчої кооперації. Наша команда зайняла перше місце в естафеті на 400 метрів. Всього ж краснопільці здобули сім призових місць з різних видів спорту.

У славгородському колгоспі “Радянська Україна”, на фермі, що неподалік від с. Мезенівка, відкрився ларьок без продавця, в якому можна придбати мило, цигарки, панчохи, цукерки, печиво тощо. Принцип роботи ларька простий: через день продавець із найближчого села перевіряє касу і доставляє новий товар.

1972. Виготовити у другому році п’ятирічки 3 мільйони штук цегли – таке зобов’язання робітників цегельного заводу ім. Володимира Ілліча. Колектив з початку виробничого сезону вже виготовив 2 мільйони 400 тисяч цегли-сирцю, а випалив більше півтора мільйона штук.

У районному Будинку культури відбувся вечір інтернаціональної дружби. В гості до молоді прибули люди різних національностей: азербайджанець, грузин, татарин, росіянин, які живуть у Краснопіллі. Вони розповіли про звичаї, побут, заняття молоді в їх республіках, а також співали своїх пісень, танцювали національні танці. На згадку про зустріч гості отримали пам’ятні сувеніри.

2004. Після тривалої перерви відновлено роботу колишнього Краснопільського маслозаводу, який став виробничим цехом ВАТ “Роменський молочний комбінат”.

31 жовтня 2004 року відбувалися історичні вибори Президента України, тож машина адмінресурсу запрацювала на всю потужність. У районі започаткували акцію “Я – за Януковича”. Кожен трудовий колектив зобов’язаний прийняти у себе довірених осіб кандидата у Президенти В. Януковича, як своїх, із числа працівників райдержадміністрації і районної ради, так і заїжджих. Але й цього виявилось замало – у центрі селища встановили дошку “Я – за Януковича”, на якій публічно мали ставити свої підписи на підтримку його кандидатури керівники підприємств і установ району.
http://krasnews.at.ua/news/ci_dni_v_istoriji_rajonu_4_11_veresnja/2017-09-10-8358

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: