ЦIКAВИЙ ТИЖДEНЬ З БIБЛIOТEКOЮ

 

05172955.jpg

 

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це професійне свято тих, хто допомагає нам віднайти потрібний шлях до джерела споконвічної мудрості – бібліотекарів. Краснопільська районна бібліотека провела цілу низку заходів по святкуванню Всеукраїнського дня бібліотек, які проводилися цілий тиждень.

Все розпочалося днем відкритих дверей. Бібліотекарі зранку розгорнули виставку – перегляд літератури “20 найкращих книг ХХ століття”. До бібліотеки завітали учні Краснопільського ДПТНЗ “Красно-пільське ПТУ”, жителі селища. Бібліотекарі відділу обслуговування познайомили їх з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, карто-теками, тематичними папками, книжковими виставками.

25.09 в комп`ютерній кімнаті методисти бібліотеки разом з читачами здійснили Інтернет-мандрівку “Найкращими бібліотеками світу”, яка дала можливість дізнатися користувачам про найкрасивіші і найсучасніші книгозбірні світу.

47902593.jpg

26.09 у комп’ютерній кімнаті бібліотекар Федоренко Ольга Вікторівна провела початкове заняття з комп’ютерної та інтернет-грамотності для користувачів бібліотеки. Учасники цього заняття навчилися користуватися електронною поштою та соцмережею “Фейсбук”, а також мали можливість зареєструватися та навчитися користуватися банківською послугою Приват24.

27.09 пройшов конкурс “Он-лайн бабусі”. Учасники змагалися у кращому володінні комп`ютером. Весь конкурс проходив у веселій атмосфері, “бабусі” змогли показати неабиякі знання мережі Інтернет, соціальних мереж. І в результаті, звичайно, перемогла дружба!

65368232.jpg

28.09 бібліотекарі провели креатив – шоу “Краса своїми руками”. Були представлені вироби учасників жіночого клубу за інтересами Краснопільської ЦБ “Натхнення”, а саме: бісерне дерево, корзинки плетені з паперу, вироби хенд-мейду. Також було наголошено, що учасником даного клубу за інтересами можуть стати всі бажаючі. Для цього потрібно мати трішки вільного часу, фантазії та бажання.

29.09 на центральній площі селища, біля погруддя Т. Г. Шевченку, бібліотекарі центральних районних дитячої та дорослої бібліотек, сільських бібліотек-філій, влаштували флешмоб з читання віршів просто неба “Прихили своє серце до книги”.

Бібліотекар Самотоївської б/філії Астахова Людмила Миколаївна представила публіці свої власні вірші, деякі з них були присвячені подіям на сході України. Авторка змогла передати через рядки весь той біль і сум, який відчувають рідні загиблих в АТО. Але не дивлячись на сумні нотки, флешмоб пройшов в чудовому настрої, адже послухати вірші зібралось чимало слухачів, які теж приєднались до декламування, згадуючи відомих українських письменників і поетів, таких як Тарас Шевченко, Володимир Сосюра, Леся Українка, Л. Костенко і т. д.

Читання віршів просто неба зорієнтоване, щоб привернути увагу жителів Краснопільщини до поезії, книги, літератури.
Можна говорити що завгодно, але ми всі прекрасно розуміємо, що не дивлячись на впровадження нових інформаційних технологій до бібліотеки, як і колись, йдуть читачі. Звертаються і по допомогу, і за порадою, і просто бажають відпочити із книгою в руках “у тихому місці для читання”. Адже саме тут кожен може віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скарбниці знань.
І. ТАГАНСЬКА.

http://krasnews.at.ua/news/cikavij_tizhden_z_bibliotekoju/2017-10-22-8591
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: